App Store Google Play

СТОП ЦЕНЗУРІ! оголосили переможців та призерів on-line конкурсу

13.04.2011 17:22

Оргкомітет Конкурсу СТОП ЦЕНЗУРІ! повідомляє, що журі завершило процес визначення переможців та призерів on-line конкурсу, метою якого було привернути увагу громадськості до загрози втрати свободи слова як базової цінності демократичного  суспільства.

Усього на конкурс було представлено: 247 постерів (1 поза конкурсом), 310 слоганів, 188 віршів та 69 есеїв (4 поза конкурсом). За весь період конкурсу сайт відвідало 46 тис. осіб з 83 країн світу.

Конкурс оцінювало журі, до складу якого входили представники творчих спеціальностей, зокрема: галерист Євгеній Карась, художники Олександр Ройтбурд, Микита Кадан, журналіст Мустафа Найєм, драматург та сценарист Наталія Ворожбит, письменник та сценарист Володимир Нестеренко, публицист Михайло Бриних.

Найкращий есей

Номінанти: Олександр Володарський «Самоцензура», Леся Ганжа «Остання територія», Ігор Луценко «Сім демонів і журналістика», Марися Никитюк «Чим більше геноциду, тим краще театр», Вахтанг Кіпіані «Від темників до кусників».

Переможець у номінації «Есей»  - Олександр Володарський, «Самоцензура».

Найкращий постер

Номінанти: gazelka (Ольга Газе), місце mayevsky (Михайло Маєвський)), mykola (Микола Гончаров), bartalomeo (Олександр Заклецький), Vadym (Вадим Шевченко).

Переможець у номінації «Постер» - gazelka (Ольга Газе).

Спеціальний приз журі  отримав Микола Гончаров (mykola) за «Буяння креативу у вірному напрямку» (постери 1, 2, 3 та ін.).

Найкращий вірш

Номінанти: oleksandert (Олександр Телюк) "Батько каже мені", rachok (Богдан Рачок) "Увікни", koroboro (Павло Коробчук) "Скромний працівник спецпідрозділу", Любов Якимчук «українська мова», Singingfoot (Олег Шинкаренко) "Думай печінкою!".

Переможець у номінації «Вірш»  - oleksandert (Олександр Телюк) "Батько каже мені".

Найкраший слоган

Номінанти: АКТ-группа,  Альона Сокол, Liuba, semesyuk

Переможця не обрано.

***
Відзнакою від руху "Стоп цензурі!" «За реалістичність  образу» нагороджений taraszen (Тарас Зень) за постери 1 та 2.
***

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...