App Store Google Play

Куліченко пропонує мешканцям Лівобережжя липу?

13.04.2011 17:56

Вчора на проспекті ім. газети „Правда" почали викорчовувати старі дерева. Загалом планується видалити близько 600 тополь. Про це під час виїздної наради щодо реконструкції проспекту повідомив міський голова Іван Куліченко.

За його словами, замість видалених тополь комунальники висаджуватимуть клени та липи, оскільки ці дерева добре переносять місцевий клімат.

Роботи з видалення  дерев триватимуть кілька місяців, в цей період міський голова доручив комунальному підприємству „Міськзеленбуд" особливу увагу звертати на заходи безпеки, зокрема, огороджувати місця, де ведеться робота та виставляти там чергового, щоб перехожі та транспорт не потрапили у небезпечну зону.

Керівникам Індустріального та Амур-Нижньодніпровського районів очільник міста поставив задачу поспілкуватися з мешканцями проспекту - розповісти про роботу, яка зараз ведеться та викликані нею тимчасові незручності.

Тополі, які нині ростуть уздовж проспекту висаджені, у 70-ті роки минулого століття, зазначив директор комунального підприємства „Міськзеленбуд" Юрій Дементьєв.

„Останнім часом дерева почали хворіти, оскільки строк життя тополь складає 35-40 років. З огляду на це нам доводиться  їх видаляти, лише минулого року на проспекті викорчували понад 20 тополь," - зазначив керівник підприємства. За його словами, липи та клени, які прикрасять реконструйований проспект у міських умовах живуть до 70 років.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...