App Store Google Play

Тягнибок обійшов сильного українця

12.04.2011 12:49

П'ять партій потраплять Верховної ради у випадку збільшення прохідного бар'єра з 3% до 5%, як це передбачено новим урядовим законопроектом. При цьому замість комуністів і Народної партії в парламенті опиняться "Сильна Україна" і Всеукраїнське об'єднання "Свобода".

Про це свідчить опитування, оприлюднене соціологічною групою "Рейтинг".

Згідно з результатами дослідження, якби вибори до Верховної ради відбувалися у березні 2011 року, то 26,2% опитаних (серед тих, хто взяв би учать у виборах) проголосували б за Партію регіонів, 19,7% - за "Батьківщину", 9,3% - за "Фронт змін", 6% - за "Свободу", 5,6% - за "Сильну Україну".

Хоча зі всіх опитаних (незалежно від того, чи візьмуть вони участь у виборах) 5% бар'єр проходять лише три партії: Партія регіонів, "Батьківщина" та "Фронт змін".

Як повідомляє соціологічна група, 2000 респондентів були опитані впродовж 4 - 14 березня цього року. Ймовірна похибка становить 0,95.

Нагадаємо, міністр юстиції та голова робочої група з питань удосконалення виборчого законодавства при президенті Олександр Лавринович заявив, що планується збільшення прохідного бар'єра у Верховну раду для партій з 3% до 5%.

Прогнозується, що Рада прийме законопроект про вибори парламенту у вересні-листопаді. Первинний текст проекту закону буде оприлюднено до 18 квітня.

В законопроекті про вибори Ради, розробленому Кабміном, міститься положення про введення заборони на участь у виборах парламенту політичних блоків.

ТСН

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...