App Store Google Play

Регіонал-мордобоєць провів майстер-клас у Дніпропетровську

12.04.2011 09:55

У понеділок, 11 квітня, в приміщенні Дніпропетровської спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву № 5 відбулося урочисте відкриття нової тренажерної зали з сучасним італійським обладнанням для занять важкою атлетикою. Про це повідомили у прес-службі Федерації баскетболу України.

Почесними гостями цієї події стали президент Федерації баскетболу України Олександр Волков і президент БК "Дніпро" Валерій Кондратьєв.

Школа має давні баскетбольні традиції. Заснована у 1967-му році, вона виростила двох олімпійських чемпіонок з баскетболу - Олену Жирко та Людмилу Рогожину, трьох чемпіонів Європи та п'ятьох чемпіонів СРСР.

Під час заходу Олімпійський чемпіон Олександр Волков провів майстер-клас для учнів школи, продемонструвавши на баскетбольному майданчику свої улюблені технічні та тактичні прийоми.

Нагадаємо, що колишній капітан київського "Будівеьлника", який наразі є народним депутатом від Партії регіонів, доклав чималих зусиль до найвищих досягнеь українського та радянського баскетболу. В 1988 році він привів збірну СРСР до перемоги на Олімпійських іграх в Сеулі, а наступного року київський "Будівельник" - до єдиної в історії перемоги в Чемпіонаті СРСР.

Наразі ж відомий спорстмен демонструє вправність лише у силових видах спорту, як то під час побиття депутатів-опозиціонерів в залі Верхоної Ради.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...