App Store Google Play

Олійник: Справа Куліченка покаже, чи ПР готова боротися з корупцією

12.04.2011 13:53

Розслідування службової підробки Куліченка стане першим випробуванням того, наскільки антикорупційні заяви влади відповідають дійсності.

Про це заявив народний депутат Святослав Олійник в інтерв'ю УНІАН.

«Мер Дніпропетровська входить до Партії регіонів. Подивимося, чи стане партійна приналежність перешкодою для розслідування очевидного факту підробки рішень сесії Дніпропетровської міськради», - заявив Олійник.

За його словами, затвердження статуту КП «Муніципальна гвардія» сфальсифіковане і підписане особисто мером.

«Це стовідсоткова корупція, вона підпадає навіть під дію норм старого закону. Подивимося, яким буде рішення влади», - відзначив політик.

Нагадаємо, на 10 черговій сесії Дніпропетровської міської ради стало відомо, що статут комунального підприємства «Муніципальна гвардія» підписано мером без прийняття його на сесії міськради, що є службовою підробкою і тягне за собою кримінальну відповідальність.

7 березня Верховна Рада України прийняла в цілому Закон України "Про принципи запобігання й протидії корупції в Україні".

За ухвалення даного рішення проголосували 277 народних депутатів з 322 зареєстрованих у сесійному залі. Закон набуває чинності 1 липня 2011 року, крім положення про декларування витрат, яке набуває чинності з 1 січня 2012 року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...