App Store Google Play

Політологи прогнозують дорогі та жорсткі парламентські вибори

11.04.2011 09:51
Наступні парламентські вибори будуть дуже дорогими. У цьому впевнений один із тренерів семінару «Ефективний старт мажоритарної кампанії» Михайло Городок. Про це він повідомив журналісту ІА "Регіональні новини" на першому семінарі із циклу «Політтехнології-2012», організованого Асоціацією політичних консультантів.

«Людина, яка планує витратити 200 тисяч доларів, просто купить собі можливість взяти участь у перегонах», - запевняє політменеджер.

Також за словами Городка, кампанія наступних парламентських виборах, що відбудуться у 2012 році, буде доволі жорсткою у плані конкуренції. Серйозна боротьба відбуватиметься між людьми, які вже довели своє право брати участь у цій боротьбі.

«Матимемо округи, де зійдуться 3-4 дуже потужних гравців», - каже Михайло Городок.

Люди які не задумалися про вибори заздалегідь і чогось не зробили практично не мають шансів на цих парламентських виборах. Ті, хто думають, що їм вдасться побудувати за 3 місяці свій імідж - швидше всього у 2012 році програють.

В той же час, інший тренер семінару Тарас Загородній запевняє що особливістю нинішньої кампанії є зміна відношення виборців до таких понять як опозиція та владні структури.

«Люди готові розглядати як опозиціонерів, так і владу як два крила одного літака», - порівнює він.

Однак, напередодні парламентських виборів у людей є загальні абстрактні очікування. Як пояснює «Регіональним новинам» соціолог Костянтин Малєєв українці хочуть, щоб «у нас все було добре, щоб було краще, ніж у інших».

Цікаво, що для різних регіонів держави ці очікування реалізуються по-різному - на умовному Заході люди хочуть, щоб Україна була самостійна й вступила до Євросоюзу, а для умовного Сходу важливо, щоб держава була з Росією і ні з ким не сварилася.

«Оскільки ні в кого з можновладців нині це не виходить, то виборці шукають політиків, які б могли реалізувати їхні очікування. Наразі є розчарування, як у правлячих, так і не правлячих політиках. Є певна втома від того, що не міняється політичний клас. Не приходить нове покоління політиків. Можливість того що вони прийдуть є, але діючі політичні кола роблять все, щоб такі не могли «вирости».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...