App Store Google Play

Міськрада віддала в приватні руки цілий парк!

11.04.2011 08:49
Депутати Дніпропетровської міськради проголосували за передачу парку Кірова на баланс громадської організації відповідно до нелегітимного конкурсу й без контролю виконання їхніх зобов'язань.

Сталося це 6 квітня, під час 10 чергової сесії Дніпропетровської міської ради шостого скликання.

Втім, одностайності з доволі спірного питання у залі не було. «Порядок проведення конкурсу має на увазі, що на засіданні конкурсної комісії повинне бути присутнім більше половини членів комісії, але по факту рішення прийняте меншістю», - заявив депутат міськради Олексій Салкоч, обраний від "України Майбутнього". Депутат також зауважив, що процедура проведення конкурсу була порушена, отже він ініціюватиме звернення до прокуратури міста.

Крім цього, депутат припускає, що "благодійна громадська організація" була створена спеціально для захоплення міського парку.

В якості аргументу депутат зауважив, що громадська організація «Асоціація захисту тварин і навколишнього середовища» була створена за три місяці до проведення конкурсу, про її засновників нікому нічого не відомо, а фракція УМ, що звернулася до "благодійників" із офіційним запитом, так і не дочекалася зустрічі з керівниками організації.

На думку політика, кращим виходом із ситуації було б створення комунального підприємства, як в інших міських парках, а громадські активісти могли б пожертвувати цьому КП будь-яку суму на благоустрій, якщо їх ціль - винятково доброчинність.

Представники міськвиконкому натомість радіють тому, що бодай хтось зголосився взятися за давно занедбаний парк, і воліє заплющити очі на відсутність тендеру та порушення процедури. Втім, не виключено, що радість ця має на меті приховати здачу чергового парку не зовсім благодійним структурам, які з отриманого задарма парку матимуть неабиякий зиск.

Як відомо, роботи в парку Кірова проводяться з початку весни. Без будь-яких дозволів громадська організація почала вирубку дерев і кущів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...