App Store Google Play

У Дніпропетровську стався витік газу

08.04.2011 16:22
Учора вночі в Дніпропетровську в районі будинку по вул. Богдана Хмельницького, 16 стався великий витік газу. За словами очевидців, жителів трьох будинків по вул. Богдана Хмельницького попросили залишити квартири близько 24:00.

"Нас о 12 годині ночі попросили вийти з квартири, зібрати речі, документи і усе найважливіше. Усі вийшли, увесь будинок, і два сусідніх будинки також. Відключили світло і електрику. Я так розумію, витік був під землею. Ми почули, що витік був 1,5%. Десь за годину сказали, що можна повертатися, а годині о 4 ранку включили світло", - розповіла свідок.

На вулиці, де впродовж години знаходилися люди, дуже сильно пахло газом, в основному з підземних люків.

За словами одного з учасників міського інтернет-форуму, деякі люди повернулися у свої квартири тільки о 2 годині ночі.

Згідно з інформацією, наданою прес-службою "Дніпрогаза", учора за цією адресою був виявлений витік в газопроводі середнього тиску.

"Виявили витік на газопроводі середнього тиску, провели приладове обстеження. Виявилось, що витік під землею - розкопали яму, витік ліквідували, і було прийнято рішення протягом тижня вести спостереження", - повідомляє прес-служба.

За словами представника "Дніпрогаза", на момент ліквідації витоку, подача газу була призупинена у 2 будинках. Нині на місці працюють співробітники газової служби.

"Зараз там працює служба, і якщо усе буде добре, то вже сьогодні у будинки подадуть газ. Якщо ні - то завтра-післязавтра", - відзначає прес-служба.

Окрім усунення наслідків витоку, "Дніпрогаз" планує також перевірити внутрібудинкові мережі у відключених будинках.

За матеріалами ІА "Міст Дніпро"

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...