App Store Google Play

Міськрада прирівняла чиновників виконкому до нерухомого майна

07.04.2011 15:12
Принаймні, саме так сформульована мета реалізації міської цільової програми захисту комунального майна територіальної громади міста від протиправних посягань на 2011-2013 роки.

Під час десятої сесії Дніпропетровської міської ради шостого скликання на невідповідність вмісту й обгортки документу звернув увагу керівник франції ВО "Батьківщина" у міській раді Максим Курячий. Він, зокрема, поставив міському голові Івану Куліченку два доволі слушних питання: по-перше, чи не означає це формулювання, що найманих чиновників, які виконують оперативні завдання із забезпечення діяльності громади прирівняли до матеріальних цінностей тієї ж таки громади, а по-друге, чи не є весь документ загалом спробою "заднім числом" виправдати створення незрозумілого охоронного відомства, відомого як "муніципальна гвардія"?

Доволі слушні зауваження опозиціонера, втім, навіть не були до слухані. Користуючись правом головуючого, Куліченко безцеремонно перервав Курячого і послав його... у комісію, або, якщо є бажання - до керуючого справами виконкому Віталія Мархасіна. "Ідіть в комісію із своїми зауваженнями!" - відрізав міський голова і підвів риску, - "Якщо ще хоч хтось заговорить про "муніципальну гвардію", я вимикатиму мікрофон! Зараз не час розмовляти, час працювати!"

Звісно, коли йде масове розпилювання бюджетних коштів - не до теревенів. За одну тільки 10 сесію депутати перерозподілили 123 мільйони гривень бюджетних коштів та близько 15,6 гектарів міської землі. Хіба при такій важкій терміновій роботі до якихось там пунктів.

В результаті сесія радо прийняла міську цільову програми, яка виправдовує "нагальну необхідність" та "гостру актуальність" створення в Дніпропетровську "ефективної муніципальної структури" для охорони власних будівель і себе, коханих, від випадкового близького контакту з простими мешканцями.

Якщо ж врахувати, як Іван Куліченко відкручувався від відповіді за Статут комунальної "охоронної агенції з широкими правами", стає зрозумілим, що місту і бюджету зокрема регіонали (за програму проголосували лише 78 представників цієї політичної сили) нав'язали утримування цієї незаконної структури. Тепер мордовороти у блакитних беретиках будуть перешкоджати громадянам у їх здійсненні їх конституційних прав цілком законно - за ніким не баченим Статутом в межах Міської програми.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...