App Store Google Play

Дороги будують – людей відселяють

07.04.2011 13:44
Дніпропетровська міськрада шостого скликання на своїй десятій сесії 6 квітня ухвалила рішення щодо викупу приватизованих земельних ділянок, помешкань та зелених насаджень, які попадають у зону будівництва окружної дороги.

Зокрема, сесія прийняла ряд рішень "Про викуп приватизованих земельних ділянок, домоволодінь та фруктово-ягідних насаджень по вул. Яснополянській, що потрапили у зону будівництва об'єкту "Правобережний автодорожній підхід до Південного мосту через р. Дніпро (II черга), на ділянці від вул. Миль мана до вул. Аеропортовська". На виконання цих рішень буде спрямовано близько 910 тисяч гривень у якості плати за земельні ділянки та ще близько 210 тисяч гривень - у якості компенсації за споруди та зелені насадження.

Як запевнив зібрання міський голова Дніпропетровська, будівництво I черги окружної дороги має бути завершене у 2011 році. У рамках I черги буде побудовано 18 кілометрів автодороги, фінансування з держбюджету очікується в обсязі 810 млн. грн. Водночас, зараз розробляється проектно-кошторисна документація для будівництва II черги автодороги, завершити яку планується в 2012 р.

Також сесія міськради ухвалила рішення щодо викупу приватизованих земельних ділянок та компенсацію за домоволодіння й фруктово-ягідні насадження, які потрапили в зону будівництва об'єкту "Автомобільна дорога на ділянці від вул. Кайдакський міст до автомобільної дороги "Київ-Луганськ-Ізварине". Як повідомив міський голова, торік мешканці цього району одержали квартири, нинішнє ж рішення передбачає виплату їм компенсації.

Відповідно до рішення сесії, на викуп земельних ділянок буде спрямовано 918,8 тис. грн., для виплати компенсації за домоволодіння й зелені насадження -2,8 млн. грн. Як очікується, в 2011 р. для початку будівництва з'їзду з Кайдакського мосту Дніпропетровськ одержить субвенцію з держбюджету в сумі 100 млн. грн.

Також сесія прийняла рішення щодо збільшення суми фінансування ремонту міських доріг Дніпропетровська. Рішенням сесії, МКП «Управління з ремонту та експлуатації автодоріг» даний дозвіл на залучення кредиту в сумі 30 млн. грн. терміном на 36 місяців. Ці кошти будуть спрямовані на ремонт внутрішньо-квартальних доріг. У якості застави для залучення кредиту будуть використані об'єкти комунального майна. Відбір банку-кредитора буде зроблений за результатами конкурсних торгів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...