App Store Google Play

У Податковій відкопали закон, що дозволяє грубо виганяти журналістів

06.04.2011 15:35

Державна податкова адміністрація стверджує, що працівники Державної податкової інспекції Красногвардійського району Дніпропетровська, які грубо виштовхали журналістів 9-го каналу зі свого приміщення, діяли згідно із законом.

Про це йдеться у відповіді ДПАУ на депутатське звернення лідера партії «Україна Майбутнього» Святослава Олійника за підписом голови Державної податкової служби Віталія Захарченка.

«Працівники ДПІ у Красногвардійському районі м. Дніпропетровська діяли згідно з вимогами Закону та відомчих нормативних документів і не допустили 17.03.11 в адміністративне приміщення інспекції журналістку телекомпанії «Приват ТБ Дніпро» Мандрикіну А. і оператора Позняка В.», - цитує документ прес-служба політика.

При цьому Державна податкова адміністрація посилається на ч. 3 ст.3 Закону «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації», згідно з якою передбачено, що порядок допуску журналістів визначається законодавством з урахуванням загального режиму роботи того чи іншого органу, наявних умов і можливостей.

ДПАУ також зазначає, що 22 березня прокуратура Красногвардійського району Дніпропетровська відмовила в порушенні кримінальної справи щодо перешкоджання законній діяльності журналістів.

Нагадаємо, що раніше народний депутат Святослав Олійник звернувся до прем'єр-міністра Миколи Азарова з проханням звільнити начальника податкової інспекції Красногвардійського району Дніпропетровська Ольгу Бірсан за хамську поведінку і неввічливе ставлення до підприємців і журналістів, а також розібратися з фактом перешкоджання законній діяльності журналістів з боку співробітників даної інспекції.

18 березня голова Державної податкової служби Віталій Захарченко доручив провести службове розслідування інциденту в Дніпропетровську, де знімальну групу «9 каналу» не допустили до приміщення податкової інспекції Красногвардійського району міста.

Журналісти 9-го каналу знімали сюжет про величезні черги і бюрократичну тяганину, з якими повинні миритися підприємці, щоб здати до інспекції документи. З цією метою вони прийшли до податкової інспекції Красногвардійського району Дніпропетровська, звідки їх грубо виштовхали.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...