App Store Google Play

"Покращувачі" згадали про чергову "дійницю" – імідж міста

06.04.2011 17:31
Імідж Дніпропетровська покращуватимуть науково, ґрунтовно і дорого. Таке рішення було прийняте майже без обговорення десятою сесією Дніпропетровської міської ради шостого скликання 6 квітня.

Прийняте воно було на підставі службової записки начальника управління-секретаріату Дніпропетровського міського голови Н.В. Новиченка. Інших вагомих аргументів, крім бажання свого секретаря, збільшити фінансування більш ніж втричі (з 486 тис грн. до 1 млн 583 тис грн.) ані міський голова, ані представники його більшості надати так і не змогли.

Як не вимагав депутат від "Сильної України" Борис Васильєв пояснити, що ховається за сакральними формулюваннями Програми формування позитивного іміджу міста на кшталт розробки слоганів та навчання волонтерів, його вирішили не слухати. Більш того, рішення було прийняте при одному голосі "проти"  - того ж таки Васильєва - та 32 "не голосували". Своїм же фінальним коментарем міський голова й поготів спробував послати занадто цікавого журналіста "куди подалі". "Питання виноситься на сесію другий раз, обговорювалося й затверджене профільною комісією", - прокоментував дискусію Куліченко, - "тому раджу всім сильно зацікавленим ходити на комісії і ставити свої питання там!"

Якщо відверто, то по обговорювати даний шедевр розкрадання бюджетних коштів варто. Адже серед статей витрат на покращення іміджу Дніпропетровська жодна навіть близько не стосується стану доріг, тротуарів, якості питної вони чи хамства й безпредєлу міських перевізників. Всі вони присвячені "віртуальному іміджу" - вивіскам та відеокліпам.

Зокрема, один лише слоган та візуальний символ міста, за задумом Куліченка, обійдеться платникам податків у 91 500 гривень, організація навчань для волонтерів неіснуючого ЄВРО - 87 900 гривень, тематичні круглі столи між чиновниками та їх підрядниками обійдуться у 95 100 гривень, а спеціальні соціальні акції - у 86 200.

Український інформаційний простір сколихнула звістка про те, що Уряд Миколи Азарова витратив на іміджевих представників України Гарнюню й Спритка 100 тисяч доларів. Дніпропетровська міськрада пішла далі - лиш цього року на місцевих Іванку та Ванька витратять майже удвічі більше! Про них знімуть кліпи, які будуть крутити на спеціально закуплених для цього й встановлених містом проекторах, друкуватимуть на стендах та у газетах.

Найбільше ж потішили статті витрат "розміщення у засобах масової інформації позитивної інформації про місто та визначні події", на яку буде спрямовано 86 600 гривень. Дійсно, позитивну інформацію про наше місто й діяльність міськради у ЗМІ можна надрукувати хіба за гроші.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...