Попри кризу, недбале керівництво та захмарні масштаби корупції, Дніпропетровськ успішно виконує підвищенні зобов'язання по бюджету на 2011 рік. За 1 квартал бюджет міста виконано на 106,5%. За таке визначне досягнення міський голова похвалив виконавчу владу, департамент економіки та фінансів, депутатські комісії та особливо податкову інспекцію.
З таким же настроєм міська влада планує з легкістю зібрати кошти і в наступні три місяці, щоб зрештою перевиконати і бюджет за півріччя.
Куди ж підуть зароблені зверх гроші? Планів - безліч. Що ж іншого міг озвучити досвідчений чиновник, аніж блаугострій, внутрішньоквартальні дороги та ремонт житлового фонду? Саме на це, за словами мера, влада спрямує гроші платників податків. Про деякі інші позиції в затверджених в тому числі і на сьогоднішній сесії програмах, на які закладено коштів в рази більше, ніж потрібно, і які викликали обурення навіть серед депутатів, Іван Іванович вирішив промовчати.
Отже, чекаймо на покращення життя вже незабаром! І важко навіть уявити, як жили б городяни, якби всі без винятку заролені ними кошти спрямовувались на поліпшеня житя в місті, минуючи кишені та кабінети тих, хто безсоромно годується за кошт дніпропетровців.
Автор: Орина ВАЩУК