App Store Google Play

Куліченко загрожує до 5 років за підробку документів?

06.04.2011 16:49

Статут  комунального підприємства «Муніципальна гвардія» підписаний мером без прийняття його на сесії міськради, що є службовою підробкою і тягне за собою кримінальну відповідальність.

Про це стало відомо на Х черговій сесії Дніпропетровської міської ради.

Заступник мера Ірина Зайцева заявила, що  статут Муніципальної гвардії підписаний мером за підсумками  чергової сесії Дніпропетровської міської ради 2 лютого.

Разом із цим, на відеозаписі 8 сесії від 2 лютого 2011 року чітко зафіксовано, що Куліченко  не виносив на голосування питання прийняття статуту цього підприємства.

«Голосувати будемо за створення підприємства, за статут проголосуємо на наступній сесії», - двічі повторив Куліченко.

Проте, 7 лютого КП «Муніципальна гвардія» було офіційно зареєстроване з підписаним Куліченком статутом, за який депутати на сесії не голосували.

- Підписання мером статуту  комунального підприємства без рішення сесії може бути кваліфіковане як службова підробка. Згідно ст. 366 Кримінального кодексу України покаранням може бути обмеження волі на строк до 3 років з позбавленням права обіймати певну посаду або позбавлення волі на строк від 2 до 5 років, - прокоментував ситуацію член комісії з питань депутатської діяльності, законності, етики та зв'язків з громадськістю Сергій Жуков, член фракції «Україна Майбутнього».

На питання депутата Жукова чи підписував Куліченко статут, мер від відповіді ухилився:

- Я підписав рішення в тому  вигляді, в якому воно було проголосоване, - заявив Куліченко.

Нагадаємо, що рішення про створення КП «Муніципальна гвардія дніпропетровської міськради» було прийняте 2 лютого, на черговій 8 сесії міської ради VI скликання. Тоді ж було виділене фінансування в розмірі  1 млн  944,1 тис. грн.

Головним завданням Муніципальної гвардії місцева влада назвала  наведення порядку на комунальних об'єктах і скорочення  витрат на їх охорону.  Ініціатором створення Муніципальної гвардії називають голову міської організації Партії регіонів Івана Ступака.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...