App Store Google Play

Куліченко загрожує до 5 років за підробку документів?

06.04.2011 16:49

Статут  комунального підприємства «Муніципальна гвардія» підписаний мером без прийняття його на сесії міськради, що є службовою підробкою і тягне за собою кримінальну відповідальність.

Про це стало відомо на Х черговій сесії Дніпропетровської міської ради.

Заступник мера Ірина Зайцева заявила, що  статут Муніципальної гвардії підписаний мером за підсумками  чергової сесії Дніпропетровської міської ради 2 лютого.

Разом із цим, на відеозаписі 8 сесії від 2 лютого 2011 року чітко зафіксовано, що Куліченко  не виносив на голосування питання прийняття статуту цього підприємства.

«Голосувати будемо за створення підприємства, за статут проголосуємо на наступній сесії», - двічі повторив Куліченко.

Проте, 7 лютого КП «Муніципальна гвардія» було офіційно зареєстроване з підписаним Куліченком статутом, за який депутати на сесії не голосували.

- Підписання мером статуту  комунального підприємства без рішення сесії може бути кваліфіковане як службова підробка. Згідно ст. 366 Кримінального кодексу України покаранням може бути обмеження волі на строк до 3 років з позбавленням права обіймати певну посаду або позбавлення волі на строк від 2 до 5 років, - прокоментував ситуацію член комісії з питань депутатської діяльності, законності, етики та зв'язків з громадськістю Сергій Жуков, член фракції «Україна Майбутнього».

На питання депутата Жукова чи підписував Куліченко статут, мер від відповіді ухилився:

- Я підписав рішення в тому  вигляді, в якому воно було проголосоване, - заявив Куліченко.

Нагадаємо, що рішення про створення КП «Муніципальна гвардія дніпропетровської міськради» було прийняте 2 лютого, на черговій 8 сесії міської ради VI скликання. Тоді ж було виділене фінансування в розмірі  1 млн  944,1 тис. грн.

Головним завданням Муніципальної гвардії місцева влада назвала  наведення порядку на комунальних об'єктах і скорочення  витрат на їх охорону.  Ініціатором створення Муніципальної гвардії називають голову міської організації Партії регіонів Івана Ступака.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...