App Store Google Play

"Дніпрообленерго" незаконно відключало споживачів та нараховувало штрафи

06.04.2011 09:45
Дніпропетровське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ВАТ «Енергопостачальна компанія «Дніпрообленерго» на 15 тис. грн. за зловживання монопольним становищем.

Як встановило Відділення, компанія без об'єктивно виправданих підстав відключала окремих мешканців міст Дніпропетровська та Кривого Рогу від електропостачання. При цьому компанія припиняла електропостачання саме в переддень вихідних днів.

До того ж, товариство без доведення провини споживачів, зокрема, проведення експертизи на справність приладу обліку, встановлювало власний порядок визначення розміру збитків.

За висновками Відділення, зазначені дії суб'єкта господарювання суперечать вимогам чинного законодавства та призвели до ущемлення інтересів споживачів, що було б неможливим за умов існування конкуренції на ринку постачання електроенергії.

У свою чергу, представник ВАТ «ЕК «Дніпрообленерго» визнав факт вчинення порушення на засіданні адміністративної колегії територіального відділення Комітету.

«Відділення зобов'язало товариство припинити безпідставні відключення населення від електропостачання та привести свою діяльність у відповідність до вимог законодавства, - зауважила з цього приводу Голова Відділення Наталія Кучугура. - Перш за все, це стосується належної якості послуг. Але, разом з тим, монополіст мусить перерахувати зайво нараховані кошти та повернути їх споживачам».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...