App Store Google Play

Вілкул домовився з ректорами

04.04.2011 14:02
Цього року вартість проживання у гуртожитку для дніпропетровських студентів не збільшиться. Як і раніше, студенти сплачуватимуть за свї 6 квадратів житла  близько 35% від стипендії.

Найдешевші гуртожитки - в НГУ (від 95 грн), найдорожчий - гуртожиток Дніпропетровського державного інституту фізичної культури і спорту (205 грн).

Завдячувати такому піклуванню про їх гаманець студенти мають губернатору. Якщо вірити прес-службі Олександра Вілкула, саме він особисто домовився з ректорами вишів про те, що вони не підніматимуть плату за проживання в гуртожитках.

Очільники вишів оразу взяли "під козирьок":  ректор Національної металургійної академії України, доктор технічних наук, професор Олександр Величко вже запевнив, що до кінця 2011 року Дніпропетровські ВНЗ не будуть підвищувати плату за проживання в студгуртожитках.

Нагадаємо, 28 березня 2011 року було підписано спільний наказ Міністерства освіти і науки, молоді і спорту, Міністерства фінансів та Міністерства охорони здоров'я щодо встановлення граничного розміру плати за проживання в студентських гуртожитках вищих навчальних закладів державної та комунальної форм власності.

Відповідно до цього документу граничний розмір плати за проживання в студентських гуртожитках для студентів, абітурієнтів вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації не може перевищувати 40% розміру мінімальної ординарної  академічної стипендії. А діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, взагалі , забезпечуються гуртожитком безкоштовно.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...