App Store Google Play

Куліченко “здав” чергового соратника

04.04.2011 21:49
З 1 квітня з посади заступника міського голови за власним бажанням було звільнено Сергія Андрійовича Квітку. Таке розпорядження підписав міський голова Іван Куліченко.

Пересічний громадянин спитає - а в чому проблема - якогось чиновника, який втомився і написав "за власним", звільнили - чи й не новина. Водночас, для Дніпропетровська, міського виконкому й самого Івана Куліченка ця подія є знаковою.

Ми вже неодноразово повідомляли, що в Івана Івановича немає соратників - є лише "тимчасові підлеглі". На них зазвичай списуються всі брудні справи й незрозумілі ситуації, їх же "пускають в розхід", коли стає гаряче, чи навпаки, слід "зробити ривок".

Цього разу Іван Куліченко намітив неабиякий ривок - вступивши напередодні місцевих виборів до лав Партії регіонів, а потім вигравши ці вибори завдяки численним порушенням виборчого законодавства та використання адмінресурсу, він вирішив, що настав час великих досягнень. Адже наступного року, одразу після бездарно втраченого ЄВРО, вибори до Верховної ради! Іван Куліченко, вочевидь, має намір балотуватися у народні депутати від Партії регіонів.

А для такої нелегкої боротьби, та ще й у такому непростому місті, як Дніпропетровськ, міському голові слід залишитися "білим і пухнастим". Йому зовсім не потрібно, аби поруч з ним фігурували такі неоднозначні фігури, як Сергій Андрійович, за яким тягнеться довжелезний хвіст прокурорських запитів і протестів. І на посаді начальника управління внутрішньої політики, і в якості керуючого справами Сергій Квітка неодноразово був запідозрений у, скажімо так, не надто контрольованому і не завжди раціональному поводженні з бюджетними коштами. Так, на сьогодні жоден з випадків не доведений, але гляди ж ти... он і Кучму мало не щодня тягають на допити.

Івану Куліченку треба підійти до виборів 2012 року без жодних підозр. Немає людини - немає проблеми, як говорив Йосип Сталін і повторював за ним Леонід Кучма.

У цьому розрізі слід добряче замислитись над своїм майбутнім і "не останньому з перших" заступників міського голови Анатолію Крупському. Адже ситуація з двома  першими заступниками вже увійшла до загальноукраїнських анекдотів, а з точки зору доцільності й партійної приналежності своя біло-блакитна сорочка набагато ближча, ніж людина, яка якісь там 11 років чесно приймає всі удари й закриває спину.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...