App Store Google Play

Для оренди комунального майна підприємцям доведеться зібрати 18 довідок

04.04.2011 13:27
У квітні набувають чинності нові правила оренди комунального майна, затверджені на 5 сесії Дніпропетровської міської ради.

Тепер майбутнім орендарям необхідно буде надати у департамент корпоративних прав і правового забезпечення Дніпропетровської міськради 18 документів.

- Чиновники департаменту корпоративних прав міськради розслаблено чекають, коли майбутній орендар набігається по інстанціях, збираючи нескінченні довідки, і тільки потім, можливо, передасть об'єкт в оренду, - прокоментував нововведення депутат міськради Сергій Жуків («Україна Майбутнього»).

За його словами, новий порядок здачі в оренду нерухомого майна  обмежує свободу підприємницької діяльності, створює бюрократичні складнощі і робить систему прийняття рішень Дніпропетровської міськради ще більш закритою і корумпованою.

"Додаткові довідки - це традиційний спосіб чиновників ускладнити життя підприємцеві, збільшити час ухвалення рішення та, зрештою, зібрати хабарі в більшій кількості інстанцій.  На жаль, Дніпропетровськ - не Сінгапур", - цитує Жукова прес-служба УМ.

До речі, УМ відкрив «гарячу лінію» (745-55-50, 745-66-55) для підприємців, які постраждали від незаконних дій місцевої влади.   

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...