App Store Google Play

Чому маршрутки й досі на Карла Маркса?

04.04.2011 18:20
Намір очистити головний проспект Дніпропетровська від маршруток влада висловлювала ще восени минулого року. У грудні виконкомом було навіть ухвалено рішення щодо зміни маршрутів руху тих мікроавтобусів, які проїжджають через головну транспортну артерію міста.

Залишалися формальності - узгодити змінені маршрути в різних інстанціях (наприклад, в ДАІ), а також витримати визначений термін після публікації рішення виконкому в газеті «Наше Мiсто».

Приблизні терміни реалізації рішення виконкому називалися лютий-початок березня цього року. Але, як бачимо, головний міський проспект так само насичений мікроавтобусами, як і раніше. У чому ж справа? Влада відмовилася від своїх намірів?

"Ми готові прямо зараз реалізувати задуману схему, - розповів директор міськдепартаменту транспорту Валентин Мовчан. - Але підійшов час проведення конкурсу (тендеру) на маршрутні перевезення. Після нього маршрути можуть змінитися, відповідно, поміняються зупинки. Якщо ми зараз запустимо нашу схему, то багатьом городянам доведеться звикати до нововведень. А після проведення тендеру - робити це знову. Навіщо ж людей ганяти?"

Ідея нової мережі - виключити дублюючі маршрути, що дозволить працювати з кращою рентабельністю перевізникам та міському електротранспорту. А ідею прибрати маршрутки з проспекту К. Маркса теж ніхто не скасовував - вона буде реалізована при проведенні тендеру.

Але сам конкурс проводити поки не поспішають. Вся справа в правовому колапсі, який склався через прийняту Кабміном заборону використовувати в пасажирських перевезеннях перероблені вантажні мікроавтобуси. Закон вступає в силу з наступного року. А «маршруточний тендер» в місті проводиться на три роки. Якщо його провести зараз, то перевізники, з одного боку виконують всі умови конкурсу. А з іншого боку, свої перероблені мікровавтобуси (а таких у місті дуже багато) вони можуть використовувати у перевезеннях тільки до кінця цього року.
"
Ми направили в різні інстанції листи з проханням роз'яснити - як вчинити, - пояснює позицію влади Валентин Мовчан. - Як тільки отримаємо відповіді - відразу приступимо до проведення конкурсу. А зараз, повторюся, міняти маршрути руху просто недоцільно".

gorod.dp.ua

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...