App Store Google Play

Комунальні ЗМІ Дніпропетровська заплатили 451 тис. некомунальному ПрАТ

30.03.2011 13:04

Редакції комунальних мас-медіа Дніпропетровської міськради за 451 тис. грн орендували на рік офіси для своїх редакцій у компанії, яка належить офшорній компанії, що входить у групу Рината Ахметова. Про це повідомляє сайт «Наші гроші» із посиланням на «Вісник державних закупівель».

Комунальне підприємство (КП) «Дніпропетровська міська студія телебачення» заплатить 252 тис. грн, а КП «Редакція газети «Наше місто» - 199 тис. грн.

За результатами тендеру угоди на оренду укладено 21 березня з ПАТ «Телевізійна служба Дніпропетровська», повідомляється у «Віснику державних закупівель».

 

Як пояснив "Дніпрограду" голова правління ПрАТ "ТСД" Андрій Будяк, у орендних договорах немає нічого дивного чи незвичного, адже вони є автоматичною пролонгацією угод, за якими міська студія телебачення і газета "Наше місто" орендують приміщення у центрі вже майже десять років. Більш того, пан Будяк запевнив, що рішення тендерного комітету було обумовлено насамперед ціновою пропозицією - лише 50 гривень за квадратний метр, в рази менше, ніж у конкуруючих пропозицій.

 

Нагадаємо, у грудні 2010 року Антимонопольний комітет надав дозвіл компанії TRK Media Holding Limited (Кіпр) на придбання акцій ПрАТ «Телевізійна служба Дніпропетровська», що забезпечує покупцеві перевищення 50% голосів у вищому органі управління емітента. TRK Media Holding Limited є власником 99% частки ТОВ «Медіа група України» (ТРК «Україна»), основним акціонером якої є СКМ Рината Ахметова.

При цьому 32% акцій ПрАТ, як і раніше, належать міській раді  Дніпропетровська, тож, як відзначили в керівництві ПрАТ, жодних порушень інтересів громади в ході тендеру не відбулося.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...