App Store Google Play

Комунальні ЗМІ Дніпропетровська заплатили 451 тис. некомунальному ПрАТ

30.03.2011 13:04

Редакції комунальних мас-медіа Дніпропетровської міськради за 451 тис. грн орендували на рік офіси для своїх редакцій у компанії, яка належить офшорній компанії, що входить у групу Рината Ахметова. Про це повідомляє сайт «Наші гроші» із посиланням на «Вісник державних закупівель».

Комунальне підприємство (КП) «Дніпропетровська міська студія телебачення» заплатить 252 тис. грн, а КП «Редакція газети «Наше місто» - 199 тис. грн.

За результатами тендеру угоди на оренду укладено 21 березня з ПАТ «Телевізійна служба Дніпропетровська», повідомляється у «Віснику державних закупівель».

 

Як пояснив "Дніпрограду" голова правління ПрАТ "ТСД" Андрій Будяк, у орендних договорах немає нічого дивного чи незвичного, адже вони є автоматичною пролонгацією угод, за якими міська студія телебачення і газета "Наше місто" орендують приміщення у центрі вже майже десять років. Більш того, пан Будяк запевнив, що рішення тендерного комітету було обумовлено насамперед ціновою пропозицією - лише 50 гривень за квадратний метр, в рази менше, ніж у конкуруючих пропозицій.

 

Нагадаємо, у грудні 2010 року Антимонопольний комітет надав дозвіл компанії TRK Media Holding Limited (Кіпр) на придбання акцій ПрАТ «Телевізійна служба Дніпропетровська», що забезпечує покупцеві перевищення 50% голосів у вищому органі управління емітента. TRK Media Holding Limited є власником 99% частки ТОВ «Медіа група України» (ТРК «Україна»), основним акціонером якої є СКМ Рината Ахметова.

При цьому 32% акцій ПрАТ, як і раніше, належать міській раді  Дніпропетровська, тож, як відзначили в керівництві ПрАТ, жодних порушень інтересів громади в ході тендеру не відбулося.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...