App Store Google Play

Комунальні ЗМІ Дніпропетровська заплатили 451 тис. некомунальному ПрАТ

30.03.2011 13:04

Редакції комунальних мас-медіа Дніпропетровської міськради за 451 тис. грн орендували на рік офіси для своїх редакцій у компанії, яка належить офшорній компанії, що входить у групу Рината Ахметова. Про це повідомляє сайт «Наші гроші» із посиланням на «Вісник державних закупівель».

Комунальне підприємство (КП) «Дніпропетровська міська студія телебачення» заплатить 252 тис. грн, а КП «Редакція газети «Наше місто» - 199 тис. грн.

За результатами тендеру угоди на оренду укладено 21 березня з ПАТ «Телевізійна служба Дніпропетровська», повідомляється у «Віснику державних закупівель».

 

Як пояснив "Дніпрограду" голова правління ПрАТ "ТСД" Андрій Будяк, у орендних договорах немає нічого дивного чи незвичного, адже вони є автоматичною пролонгацією угод, за якими міська студія телебачення і газета "Наше місто" орендують приміщення у центрі вже майже десять років. Більш того, пан Будяк запевнив, що рішення тендерного комітету було обумовлено насамперед ціновою пропозицією - лише 50 гривень за квадратний метр, в рази менше, ніж у конкуруючих пропозицій.

 

Нагадаємо, у грудні 2010 року Антимонопольний комітет надав дозвіл компанії TRK Media Holding Limited (Кіпр) на придбання акцій ПрАТ «Телевізійна служба Дніпропетровська», що забезпечує покупцеві перевищення 50% голосів у вищому органі управління емітента. TRK Media Holding Limited є власником 99% частки ТОВ «Медіа група України» (ТРК «Україна»), основним акціонером якої є СКМ Рината Ахметова.

При цьому 32% акцій ПрАТ, як і раніше, належать міській раді  Дніпропетровська, тож, як відзначили в керівництві ПрАТ, жодних порушень інтересів громади в ході тендеру не відбулося.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...