App Store Google Play

Куліченко хоче збудувати наземне метро. Так дешевше

28.03.2011 17:08
Будівництво наземної гілки метро дніпропетровського метрополітену дозволить збільшити об'єми перевезень у 17 разів. У разі схвалення проекту наземної гілки, Дніпропетровськ зможе здійснити будівництво за власний рахунок, повідомили в мерії міста.

Раніше можливість виведення метро на поверхню не розглядалася в принципі. Це пов'язано з тим, що проект метрополітену розроблявся виходячи з двох функцій, покладених на підземні тунелі: перевезення пасажирів в метро і приміщення для сховища на випадок військових дій і інших надзвичайних ситуацій.

"Сьогодні функція метро як сховища відпала, і ми можемо говорити про будівництво наземної гілки, - заявив мер Дніпропетровська Іван Куличенко. - Її можна зробити в районі Південного вокзалу - спочатку, використовувати залізничне полотно, а пізніше вже побудувати окрему колію".

Оскільки будівництво підземного метрополітену, особливо враховуючи підземні води Дніпропетровська, обходиться дуже дорого, місту доводиться шукати фінансову допомогу у державному та обласному бюджетах. Наземне ж метро місто зможе побудувати власним коштом.

Питання про будівництво наземної гілки буде винесено на найближчу сесію. Іван Куличенко упевнений, що питання буде вирішено позитивно, і нову гілку метро відразу внесуть в генеплан Дніпропетровська.

Нагадаємо, що цього року вперше за останні декілька років в дніпропетровському метрополітені поновилися проходки. Станцію "Центральна" планують відкрити у 2012 році, станцію "Історична" - в 2015-му.

За матеріалами tsn.ua

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...