App Store Google Play

"Київстар" представив у Дніпропетровську нову послугу

28.03.2011 12:41

«Київстар» пропонує нову послугу «Батьківський контроль», яка гарантує захист дітей від онлайн-загроз під час виходу в інтернет з мобільного телефону. Технічне рішення на базі переліку безпечних сайтів розроблено вперше на українському телеком-ринку і надається безкоштовно для клієнтів «Київстар».

Послуга «Батьківський контроль» відкриває доступ з мобільного телефону тільки до переліку безпечних та корисних ресурсів для дітей. На момент запуску список складається з 44 сайтів - освітнього і розважального характеру. Веб-ресурси були запропоновані клієнтами і співробітниками «Київстар» та рекомендовані для дітей експертами Інституту психології ім. Г. С. Костюка НАПН України.

Щоб встановити послугу, достатньо набрати на мобільному телефоні дитини USSD-запит *100*5*1*ХХХХ#, де ХХХХ - батьківський пароль, і натиснути кнопку виклику. Підключення та використання послуги безкоштовне для всіх клієнтів передплаченого зв'язку «Київстар»та djuice. Докладна інформація про послугу - на сайті http://www.kyivstar.ua/ або за номером 466.

Менеджер по зв'язках із громадськістю Дніпропетровської філії  ПрАТ «Київстар»  Алла Лаврентьєва:

«Послуга «Батьківський контроль» не має аналогів на українському телеком-ринку. Технічне рішення було створено на новій платформі, а весь процес підготовки зайняв більше року. Послуга безкоштовна - це принципове і відповідальне рішення менеджменту «Київстар». Як один з найбільших інтернет-провайдерів, «Київстар» прагне зробити інтернет безпечнішим, в першу чергу, для наших юних клієнтів. «Батьківський контроль» дозволить нашим клієнтам запропонувати своїм дітям цікавий і абсолютно безпечний інтернет в їх мобільних телефонах.

Нова технічна розробка стала черговим кроком комплексної програми «Київстар» «Безпека дітей в інтернеті» і ще однією послугою в лінійці сімейних телеком-послуг оператора.

Першими користувачами «Батьківського контролю» від «Київстар» стали відомі батьки.

Володимир ГОРЯНСЬКИЙ, народний артист України, батько дочки 7 років:

«Наші діти краще орієнтуються в сучасних технологіях, ніж ми, та з раннього віку використовують мобільний телефон не тільки для спілкування, але і для доступу в інтернет, піддаючи себе всім загрозам, які приховує Глобальна Мережа. Будь-якому батькові важливо захистити свою дитину від сумнівної інформації в Мережі, тому я радий появі доступного та ефективного вирішення цієї проблеми і з задоволенням встановив своїй доньці київстаровський «Батьківський контроль».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...