App Store Google Play

Денисенко: органну залу «здали» з численними порушеннями

24.03.2011 17:48

Передача будівлі органної зали на баланс УПЦ МП відбулася із низкою порушень. Про це заявив голова Дніпропетровської міської організації ВО «Свобода» Андрій Денисенко.

Він наголосив, що Євген Удод, підписавши мирову угоду про передачу будівлі Московському патріархату без рішення сесії обласної ради, перевищив свої повноваження і вчинив посадовий злочин. При цьому обласна рада не видала жодного рішення щодо подальшого функціонування органної зали.

На думку Денисенка за «здачу» Брянської церкви Московському патріархату губернатор Олександр Вілкул та голова облради Євген Удод отримали «аванс» від патріарха Кирила під час його візиту.

«Для мене очевидно, що ордени Вілкула та Удода, одержані з рук російського патріарха Кирила під час його візиту у Дніпропетровськ у липні минулого року, є нагородами у тому числі за здачу Будинку органної і камерної музики, адже оформлення прав власності УПЦ МП на Брянську церкву відбулося через місяць після приїзду керівника РПЦ», - ідеться у заяві голови міського осередку ВО «Свобода».

Андрій Денисенко вважає, що cпершу необхідно знати достойне приміщення для будинку органної музики: «Спочатку необхідно коштом обласного бюджету здати в експлуатацію нову органну залу, яка би за своїми акустичними властивостями не поступалася нинішньому приміщенню, купити новий або модернізувати старий орган, і лише потім вести мову про передачу будівлі Брянської церкви громаді Київського патріархату».

Денисенко вважає, що в питаннях повернення культових споруд церква Київський патріархату ущемлена: «Тільки в Дніпропетровську УПЦ МП передано 30 будівель колишніх культових споруд, у той час як національній православній церкві Київського патріархату - жодної. Відвертою і цинічною дискримінацією УПЦ КП є неодноразові відмови обласної влади у передачі Брянської церкви, яка тепер опинилася у власності Московського патріархату».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...