App Store Google Play

Денисенко: органну залу «здали» з численними порушеннями

24.03.2011 17:48

Передача будівлі органної зали на баланс УПЦ МП відбулася із низкою порушень. Про це заявив голова Дніпропетровської міської організації ВО «Свобода» Андрій Денисенко.

Він наголосив, що Євген Удод, підписавши мирову угоду про передачу будівлі Московському патріархату без рішення сесії обласної ради, перевищив свої повноваження і вчинив посадовий злочин. При цьому обласна рада не видала жодного рішення щодо подальшого функціонування органної зали.

На думку Денисенка за «здачу» Брянської церкви Московському патріархату губернатор Олександр Вілкул та голова облради Євген Удод отримали «аванс» від патріарха Кирила під час його візиту.

«Для мене очевидно, що ордени Вілкула та Удода, одержані з рук російського патріарха Кирила під час його візиту у Дніпропетровськ у липні минулого року, є нагородами у тому числі за здачу Будинку органної і камерної музики, адже оформлення прав власності УПЦ МП на Брянську церкву відбулося через місяць після приїзду керівника РПЦ», - ідеться у заяві голови міського осередку ВО «Свобода».

Андрій Денисенко вважає, що cпершу необхідно знати достойне приміщення для будинку органної музики: «Спочатку необхідно коштом обласного бюджету здати в експлуатацію нову органну залу, яка би за своїми акустичними властивостями не поступалася нинішньому приміщенню, купити новий або модернізувати старий орган, і лише потім вести мову про передачу будівлі Брянської церкви громаді Київського патріархату».

Денисенко вважає, що в питаннях повернення культових споруд церква Київський патріархату ущемлена: «Тільки в Дніпропетровську УПЦ МП передано 30 будівель колишніх культових споруд, у той час як національній православній церкві Київського патріархату - жодної. Відвертою і цинічною дискримінацією УПЦ КП є неодноразові відмови обласної влади у передачі Брянської церкви, яка тепер опинилася у власності Московського патріархату».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...