App Store Google Play

Священик московської церкви: «Це - моє, і це - моє!»

23.03.2011 18:16

Будинок органної та камерної музики - лише одна з більш ніж 30 будівель, які передані Українській православної церкві Московського патріархату в Дніпропетровську за останні 10 років.

Про це на прес-конференції повідомив протоієрей Ігор Собко.

«Ми не віднімаємо нічого. Ми повертаємо свою власність відповідно до указу Президента від 2002 року», - наголосив протоієрей, - «більш ніж  тридцять храмів у Дніпропетровську за останні 10 років були повернуті церкві».

За словами священика, немає жодних протиріч у тому, що будівля Будинку органної й камерної музики була спочатку відреставрована за бюджетні кошти, а тепер передається церкві.

«Ми всі платники податків і всі православні, які можуть бути протиріччя?», - здивувався  Ігор Собко.

Нагадаємо, що в п'ятницю, 18 березня, музиканти Будинку органної й камерної музики Дніпропетровська оголосили про проведення акцій протесту проти неправомірних дій представників Обласної ради й Дніпропетровської єпархії УПЦ МП щодо передачі будівлі органного залу у власність церкви.

Під час акції протесту нардеп Святослав Олійник повідомив, що звернувся по допомогу у вирішенні конфлікту в ЮНЕСКО. «Я вважаю, що передача у власність церкви Будинку органної музики із судовим рішенням у кишені - це фактично схема рейдерського захоплення», - заявив депутат.

Нгадаємо також, що приміщення колишньої Брянської церкви, побудованої за засоби одного з металургійних заводів на початку ХХ століття не належить православній громаді вже більше 90 років. Концертну залу із спроектованим під це приміщення органом там було збудовано у середині 1980-х років.

Принагідно не слід забувати й про те, що всі 10 років, поки православні храми в українському Дніпропетровську роздаються московському патріархату, крісло міського голови обіймає Іван Куліченко.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...