App Store Google Play

Мер Дніпродзержинська знов не пустив «неугодного» депутата до мікрофона

23.03.2011 14:32
На вчорашній сесії депутатів Дніпродзержинської міської ради міський голова Олександр Сафронов вкотре перешкоджав законній депутатській діяльності Віталія Купрія. Окрім того, прохід до трибуни депутату заблокували представники від Партії Регіонів - Сергій Боговик, Вадим Лавренов та Костянтин Переверзєв.

Як зазначив Віталій Купрій, з самого початку сесії мер Дніпродзержинська відмовився включати його депутатський запит про тарифи на електроенергію в порядок денний. Аби приховати своє зловживання владою, пан Сафронов поставив питання розгляду депутатського звернення на голосування, за яким абсолютна більшість ради (депутати від Партії регіонів), перевищуючи свої повноваження, висловилися проти.

Не надав слова міський голова і під час обговорення питання «Про затвердження міської програми  житлового будівництва на період 2011-2026 років», хоч, за словами Віталія Купрія, ще до початку розгляду порядку денного сесії ним було прохання про надання можливості поставити запитання доповідачу - начальнику управління головного архітектора міськради. «В результаті я не зміг донести до депутатського корпусу інформацію про загрозу зупинення містобудівного процесу в Дніпродзержинську з 2012 року, про існування корупційних схем і розкрадання бюджетних коштів при будівництві, а також не зміг надати пропозиції щодо покращення інвестиційного клімату в нашому місті», - повідомив Віталій Купрій.

Коли ж Віталій Купрій рушив до мікрофону, то «регіонали» Сергій Боговик, Вадим Лавренов та Костянтин Переверзєв просто заблокували прохід. При цьому присутній на засіданні у якості запрошеного прокурор Дніпродзержинська Сергій Борисов жодним чином не відреагував на злочинні дії мера та депутатів.

Віталій Купрій наголосив, що питання притягнення дніпродзержинського міського голови Станіслава Сафронова до кримінальної відповідальності за статтями 351 та 364 ККУ порушувалось ним перед прокуратурою неодноразово, але було фактично проігноровано.

Наразі депутат підготував заяву до обласної прокуратури, в якій прохає провести прокурорську перевірку з питань систематичного порушення мером та окремими депутатами його депутатських прав, вжити заходів щодо недопущення їх порушення в майбутньому та притягнути винних осіб до відповідальності.

До перевірки Віталій Купрій просить на залучати прокурора Дніпродзержинська, оскільки в його діяльності вбачає ознаки упередженості та небажання реагувати на посадові злочини.

На ФОТО: сидить справа другий в ряду прокурор Дніпродзержинська Сергій Борисов. Стоять: Віталій Купрій в голубій краватці в оточенні трьох депутатів від ПР, зліва направо Костянтин Переверзєв, Сергій Боговик, Вадим Лавренов.

Фото  www.grad-dndz.info

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...