App Store Google Play

Азаров кинув освітянам "кістку"

23.03.2011 17:34
Кабінет Міністрів ввів надбавку 20% до окладів для всіх категорій педагогічних працівників. Про це повідомив міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник.  За його словами, відповідну постанову Кабмін прийняв на засіданні в середу.

"Постанова Кабінету Міністрів вводить 20% надбавку для всіх категорій педагогічних працівників", - сказав міністр.

Табачник зазначив, що раніше така надбавка поширювалася тільки на педагогів навчальних закладів, які перебувають в управлінні Міносвіти, тепер же така надбавка буде поширена й на працівників навчальних закладів Міністерства соціальної політики (інтернати для дітей з особливостями розвитку фізіології) і Міністерства культури (художні та музичні школи).

Міністр зазначив, що підвищення окладів торкнеться понад 350 тисяч осіб. Для фінансування такого рішення буде потрібно 367,2 млн гривень в 2011 році.

Разом з цим Табачник підкреслив, на засіданні не розглядався законопроект, який передбачає збільшення видатків держбюджету на відповідну суму.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Микола Азаров, відкриваючи засідання Кабміну в середу, повідомив про намір уряду ініціювати внесення Верховною Радою змін до держбюджету-2011 з метою виділення близько 370 млн гривень на збільшення на 20% окладів учителів.

Прем'єр на засіданні розкритикував Табачника, назвавши його безвідповідальним і зробивши йому суворе попередження у зв'язку з багатотисячною акцією протесту вчителів під будинком Кабміну 22 березня.

21 березня акції протесту педагогів проходили в Дніпропетровську, Донецьку, Запоріжжі, Львові.

Українські новини

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...