App Store Google Play

Олійник попросить ЮНЕСКО пояснити Януковичу важливість культури

21.03.2011 17:39

 

Рішення про передачу Органної зали може приймати або обласна рада, у власності якої знаходиться будівля, або місцевий референдум.
На цьому наголосив народний депутат України Святослав олійник, коментуючи ситуацію, що склалася навколо будівлі.

Ситуація ж з утаємниченою угодою між представником церкви московського патріархату та невідомим представником міськради, фактично є схемою рейдерського захоплення, певен політик, який має досвід в цьому питанні.

- Типова рейдерська схема, коли у кишені знаходиться судове рішення, а потім починається вже фактична експансія, - заявив Олійник.

Він додав, що звернувся до представників дніпропетровської владою із закликом припинити рейдерські дії та до ЮНЕСКО з тим, щоб остання організація роз'яснила Януковичу, що культуру не можна захоплювати у рейдерський спосіб навіть в інтересах однієї з церковних конфесій.

- За необхідності ми готові задіяти наш політичний ресурс і звернутися до впливових міжнародних організацій з проханням пояснити керівництву Партії регіонів важдивість культурних цінностей.

- В країні існує багато церков, - нагадав політик, - виникає питання: скільки землі за останні 20 років було виділено кришнаїтам, буддистам, церкві Київського Патріархату, греко-католикам, римо-католикам у порівнянні з церквою Московського патріархату?

Олійник додав, що слід з повагою ставитись до всіх конфесій, але створювати додаткові церкви за рахунок закладів культури - є неприпустимим.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...