App Store Google Play

Олійник попросить ЮНЕСКО пояснити Януковичу важливість культури

21.03.2011 17:39

 

Рішення про передачу Органної зали може приймати або обласна рада, у власності якої знаходиться будівля, або місцевий референдум.
На цьому наголосив народний депутат України Святослав олійник, коментуючи ситуацію, що склалася навколо будівлі.

Ситуація ж з утаємниченою угодою між представником церкви московського патріархату та невідомим представником міськради, фактично є схемою рейдерського захоплення, певен політик, який має досвід в цьому питанні.

- Типова рейдерська схема, коли у кишені знаходиться судове рішення, а потім починається вже фактична експансія, - заявив Олійник.

Він додав, що звернувся до представників дніпропетровської владою із закликом припинити рейдерські дії та до ЮНЕСКО з тим, щоб остання організація роз'яснила Януковичу, що культуру не можна захоплювати у рейдерський спосіб навіть в інтересах однієї з церковних конфесій.

- За необхідності ми готові задіяти наш політичний ресурс і звернутися до впливових міжнародних організацій з проханням пояснити керівництву Партії регіонів важдивість культурних цінностей.

- В країні існує багато церков, - нагадав політик, - виникає питання: скільки землі за останні 20 років було виділено кришнаїтам, буддистам, церкві Київського Патріархату, греко-католикам, римо-католикам у порівнянні з церквою Московського патріархату?

Олійник додав, що слід з повагою ставитись до всіх конфесій, але створювати додаткові церкви за рахунок закладів культури - є неприпустимим.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...