App Store Google Play

Обласна влада сховалася від громадян за сенсорними кіосками

21.03.2011 18:14
В той час, як мешканці Дніпропетровська протестували проти передачі Будинку органної і камерної музики УПЦ МП, Олександр Вілкул прорубував "вікно в народ" - обласний інформаційно-ресурсний центр «Відкрита влада».

Мультимедійний офіс європейського рівня, обладнаний сучасною комп'ютерною технікою та комфортними залами для перебування громадян, за словами губернатора, це реальне свідчення того, що чинна влада працює для людей.

Вілкул пообіцяв, що тепер людині необхідно прийти до офісу центру, де спеціально навчений персонал заповнять їм картку з визначенням питання. Потім відповідно до теми звернення людина з цією карткою направляється до адміністратора, який працює з нею до повного вирішення питання.

Якщо людина не хоче потрапляти на прийом до керівництва облдержадміністрації, вона може залишити своє електронне звернення та контактну інформацію за допомогою електронного сенсорного кіоску, який знаходиться у холі офісу.

- Знаково, що головний Інформаційно-ресурсний центр області ми відкриваємо у ці дні, коли виповнюється перша річниця, як на чолі області стала нова команда», - наголосив він. Адже, за словами губернатора, рік тому він поставив завдання - максимально дебюрократизувати процес спілкування органів влади з громадянами та спростити дозвільні процедури для підприємців, аби усунути всі перепони на шляху притоку інвестицій і розвитку бізнесу в Дніпропетровській області.

Дійсно, річниця нової влади виявилась знаковою:  останнім часом у Дніпропетровську не без благословіння керівництва області відбулося кілька рейдерських захоплень. Так само знаковим є і той факт, що мітинг протесту проти знищення унікального культурного закладу залишився поза увагою влади - жоден з її представників не з'явився перед люди.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...