App Store Google Play

Зозуля і Півень: Кучма похвалив Януковича за стабільність

16.03.2011 07:53
Другий Президент України Леонід Кучма позитивно оцінює перший рік правління нинішнього глави держави Віктора Януковича. Про це він заявив 15 березня на прес-конференції у Дніпропетровську.

«Я оцінюю рік правління Віктора Федоровича, уряду та всієї влади, як позитивний. Вперше в Україні влада стала замкненою, не так як при мені, коли кожен тягнув на себе, як лебідь, рак та щука», - наголосив Л.Кучма, пише УНІАН.

За словами Л.Кучми, рік правління В.Януковича дав Україні політичну стабільність.

На переконання Л.Кучми, «хоча б у моральному плані люди почали почувати себе спокійніше, краще, більше з'явилося віри, що ця влада щось зробить».

«Я сам думаю: якщо не ця влада, то хто ще», - підкреслив екс-Президент.

Водночас, за його словами, в Україні на сьогодні дуже багато проблем, «не треба ніякої ейфорії, і не треба казати, що завтра буде легше жити, ніж сьогодні». «Мені здається, що в це не вірить той, хто говорить, а тим більше, ситуація в Україні та в світі не дає підстав для подібних заяв», - наголосив Л.Кучма.

На його думку, найголовніше, що влада має зробити в Україні, - це економічні реформи, реалізаціях яких ще не починалась.

Коментуючи рейтинги журналу «Форбс» про значні збільшення статків українських мільярдерів за останній рік, Л.Кучма заявив, що українські багатії заробили в основному на продукції металургійної та хімічної промисловостей.

«Світова кон'юнктура на метал склалася захмарна - таких цін раніше практично не було», - відзначив другий Президент.

Нагадаємо, згідно з останніми даними соціологічного дослідження Лабораторії законодавчих ініціатив та компанії TNS в Україні, за останні півроку в Україні відбулось падіння рівня громадської довіри до всіх органів влади та до значної кількості соціальних інституцій. При цьому найбільше впав рівень довіри до президента України - на 10,3% до 31%.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...