App Store Google Play

Прокуратура сама себе похвалила

16.03.2011 14:05

Прокуратура дніпроетровцям - друг, товариш і захисник! Не вірите? то почитайте статистику, яку в прокуратурі ж самі про себе й склали!

Майже 28,5 тисяч звернень надійшло до органів прокуратури Дніпропетровської області у 2010 році. Це дещо більше, ніж роком раніше - на 1,4%. Таку статистику наводить прес-служба відомства.

На особистому прийомі прокурорами прийнято 16 731 звернення, безпосередньо керівництвом прокуратури області - 136.

Більшу частину звернень - 27 400  - було розглянуто працівниками прокуратури, майже третину направлено для вирішення в інші відомства, 768 звернень повернуто заявникам через невідповідність їх оформлення вимогам закону.

Щодо питань, які найчастіше спонукали мешканців області шукати захисту у прокуратури -  питання захисту конституційних прав і свобод громадян, захисту прав неповнолітніх, соціального захисту населення, питання слідства та дізнання та охорони довкілля.

Зрештою, з  усієї кількості звернень громадян було задоволено... лише 1 261.

З 1181 скарги на невиплату зарплати прокурорами порушено 194 кримінальні справи, 188 з яких направлено до суду. Втручання прокуратури допомогло громадянам отримати понад 149 млн грн відшкодування, до відповідальності притягнуто 136 осіб.

Щодо соціального захисту пільгових категорій громадян надійшло 736 скарг і внесено 417 документів прокурорського реагування. Відшкодовано понад 35 мільйонів гривень, порушено 43 кримінальні справи, до відповідальності притягнуто 86 осіб.

Підвищена увага, стверджують у прокуратурі,  приділяється зверненням щодо прав і свобод неповнолітніх - 473 скарги у 2010 році.

Завдяки принциповій позиції прокурорів поновлено права понад 11 тисяч дітей на отримання гарантованих державних виплат, належних освітніх послуг, житлових прав, тощо. Порушено 124 кримінальні справи (121 з яких направлено до суду), внесено 613 документів прокурорського реагування, до відповідальності притягнуто 613 осіб. Виплачено понад 5 мільйонів стипендій, пенсій, аліментів та інших соцвиплат.

Крім того мали місце скарги та звернення з питань охорони довкілля (331), слідства і дізнання (11 120), притягнення громадян до адмінвідповідальності (733), представництва інтересів громадян та держави у судах (1 795), депутатські звернення (514), тощо. При їх вирішенні, за наявності порушень, прокурорами вживались вичерпні заходи до поновлення порушених прав громадян і держави.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...