App Store Google Play

Наша міліція сміття береже

15.03.2011 11:20

Активісти Дніпропетровської обласної організації Партії Зелених України хотіли ліквідувати величезне сміттєзвалище поблизу селища Горького Дніпропетровського району, проте через перешкоди районного відділу міліції сміття досі залишається на своєму місці. Влада не лише не йде на зустріч, а й заважає.

Як розповіли "зелені", 9 березня після початку робіт з прибирання території стихійного звалища, співробітниками міліції Дніпропетровського РВ ДМУ УМВС в Дніпропетровській області за наказом керівників РВ незаконно, без пояснень та будь-яких на те підстав були припинені роботи, вилучено спецтехніку (екскаватори) та обладнання. Фактично, протиправними діями були створені суттєві перешкоди діяльності Дніпропетровської обласної організації Партії Зелених України та завдані значні матеріальні збитки.

Свої дії районний відділ міліції пояснює недбало складеним папірцем, в якому відсутня дійсна правова аргументація. Наприклад, вживається термін «культивація», що є специфічним терміном агропромисловості, і в даному контексті є не лише недоречним, а й доводить рівень компетентності чиновника, котрий складав заяву. Також аргументом є те, що організатори акції не узгодили свою роботу з екологічними службами, що не передбачено законодавством України - кому, як не правоохоронцям годиться знати подібні речі?

Отже, і в цьому випадку, звинувачення виглядає лише як привід перешкодити акції. Прикриваючись турботою про безпеку працюючих та порушенням прав місцевої територіальної громади, міліція не зважає на ту реальну шкоду, яку завдають існуючі сміттєзвалища мешканцям району.

«По суті, ми беремо на себе функції органів влади, проводячи подібні акції; ми показуємо приклад, що має робити влада, - заявив керівник секретаріату Дніпропетровської обласної організації Партії Зелених України Олексій Ангурець. - Дивно, що влада не лише не сприяє роботі, а й заважає, на даний момент повністю зупинивши процес. Комусь дуже не подобається і заважає наша робота. Пропоную провести опитування серед мешканців Горького, що вони вважають за більш доцільне, реальну справу Партії Зелених України, чи гіпотетичну турботу міліції, яка захищає "віртуальні права" мешканців на сміття».

На даний момент від імені ДОО ПЗУ написана заява до прокуратури з проханням заборонити керівництву Дніпропетровського РВ ДМУ УМВС України втручатися і перешкоджати здійсненню статутної діяльності Партії Зелених України. У разі неприйняття адекватних заходів ДОО ПЗУ звертатиметься до суду, а також проінформує колег з Європейської Партії Зелених, та фракцію в Європарламенті щодо утисків конституційних прав членів ПЗУ та про перешкоджання статутній діяльності Партії Зелених України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...