App Store Google Play

Дитину у Дніпропетровську можна вдягнути безкоштовно

11.03.2011 08:47

У Дніпропетровську відкрився перший в Україні «магазин без грошей». Фактично - це безкоштовна комісіонка дитячого одягу для практичних батьків.

Тобто якщо ваш малюк виріс зі своїх светрів чи черевиків, ви можете їх просто обміняти на одяг більшого розміру. Таке ноу-хау вигадали у Профспілці домогосподарок України, щоб полегшити матеріальне життя жінок, котрі нещодавно стали мамами.

Мати двох дітей Оксана Сизоненко принесла до «Магазину без грошей» цілу купу одягу свого молодшого малюка. Усі речі - майже нові, але заробляти на цьому Оксана відмовляється.

Мати двох дітей Оксана Сизоненко впевнена, що  через особливості менталітету, звичайні комісійні магазини не є виходом, адже за річ в гарному стані заломлять таку ціну, що матуся просто не зможе її купити навіть якщо уподобає.

Цінова політика більшості дитячих магазинів в Україні для звичайних родин - неприйнятна. Жінки бідкаються: одяг для 5-літніх малюків коштує не менше за дорослі речі.

- Незрозуміло, чому дитяче взуття таке дороге, адже купується воно на один, максимум - два сезони, - пояснює домогосподарка Ірина Лазарева.

«Магазин без грошей» для жінок із середнім достатком - справжнісінький порятунок. Тут можна знайти все: від дитячих велосипедів та колясок до м'яких іграшок та брязкалець. Для зручності працює навіть диспетчерський пункт - по телефону жінки зможуть отримати інформацію, чи є в наявності потрібний одяг.

Неблагополучним родинам вхід до магазину заборонений. Обмінник дитячого одягу здебільшого орієнтований на тих мам, які вступили до Профспілки домогосподарок. Тільки у Дніпропетровській області - таких уже декілька тисяч. Ідея, кажуть фундатори проекту, - геніальна. Адже дозволяє згуртуватися навколо батьківських клопотів.

На переконання, Ольги Коваленко, керівника всеукраїнської профспілки домогосподарок, у жінок, які сидять вдома з маленькими дітьми - чимаол проблем. Фактично, водни надані самим собі - є замкнутими у власному просторі. А профспілка дзволяє об'єднати їхьусіх і ширше поглянути на їх проблеми.

У планах організаторів - створення власного Інтернет-сайту та мережі безкоштовних магазинів у всіх великих містах. Вже зараз Профспілка домогосподарок представлена у 17 регіонах України.

Новий канал

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...