App Store Google Play

Реконструкцію Правди розпочнуть з Шмідта

10.03.2011 10:23

Суцільний автомобільний корок і тяганина, такі звичні для автолюбителів, яким доводиться прямувати вулицею Шмідта вздовж центрального міського ринку Озерка, найближчим часом доведеться зовсім непереливки - міська влада має намір, як тільки настане тепла погода, закрити рух на ділянці від проспекту Карла Маркса до проспекту Пушкіна.

Про це повідомляє департамент житлово-комунального господарства та капітального будівництва Дніпропетровської міської ради.

Між Озеркою та старим цирком, перетвореним на овочевий склад та оптовий ринок, планується замінити асфальтобетонне покриття автомобільної частини дороги і тротуарів, перекласти трамвайні колії, відремонтувати каналізаційний колектор. Проектом також передбачено озеленення та реконструкція вуличного освітлення, а також влаштувати по обидва боки вулиці автотранспортні парковки.

Проект капітальної реконструкції вулиці Шмідта опрацьовують ООО "Дніпрокомундорпроект", зазначають в департаменті.

Як вже неодноразово анонсувалося, з березня 2011 року мла розпочатися капітальна реконструкція проспекту ім. Газети "Правда", транспорт з якої збиралися пустити вулицею Янтарною. На разі ані на проспекті, ані на Янтарній кіт не валявся. Дорожнє ж покриття обох магістралей лівобережжя зійшло разом із снігом.

Останнє не тільки псує нерви й боляче вдаряє по автолюбителях, а й коштує кільком тисячам мешканців міста запізнень на роботу та навчання - транспорт тою ж Янтарною рухається мало не напомацки, утворюючи багатокілометрові затори.

Мешканцям лівого берега Дніпропетровська щиро прикро, що їхніми дорогами, на відміну від Запорізького шосе, вулиці Аеропортівської та Набережної Перемоги не їздять високі гості обласної та міської влади, зокрема московський патріарх Кирило.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...