App Store Google Play

Чиновник райадміністрації роздавала землю за селом

10.03.2011 10:05

За розбазарювання землі відносно в.о. начальника відділу регіонального розвитку, містобудування та архітектури районної державної адміністрації порушено кримінальну справу.

Дослідчою перевіркою, проведеною прокуратурою Дніпропетровського району встановлено, що в.о. начальника відділу регіонального розвитку, містобудування та архітектури районної державної адміністрації внесла до офіційних документів - висновків про можливість погодження передачі у власність - 17-ти  земельних ділянок, розташованих за межами с. Перше Травня та Любимівка завідомо неправдиві відомості про знаходження зазначених земельних ділянок в межах населених пунктів на території Любимівської сільської ради.

Як встановили слідчі, зроблено це було зумисно, достовірно знаючи про те, що земельні ділянки знаходяться за межами населених пунктів с. Любимівка та с. Перше Травня, зловживаючи службовим становищем, у порушення вимог  діючого законодавства.

У подальшому зазначені висновки були використані для виготовлення технічної документації з землеустрою на підставі якої видані Державні акти на право власності на земельні ділянки. Діями чиновниці завдано шкоди державним інтересам у вигляді незаконного відчуження земель, які є державною власністю.

Відносно в.о. начальника відділу регіонального розвитку, містобудування та архітектури районної державної адміністрації, за фактом зловживання службовим становищем, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом державним інтересам та службового підроблення, 23.02.2011 року прокурором Дніпропетровського району Храпливим А.В., порушено кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених ч. 1 ст. 364, ч. 1 ст. 366 КК України.

Досудове слідство у кримінальній справі ведеться прокуратурою Дніпропетровського району та знаходиться на контролі в прокуратурі області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...