App Store Google Play

Куліченко звітує перед Олійником за закордонні поїздки

03.03.2011 17:52

Народний депутат Святослав Олійник звернувся до мера Дніпропетровська з інформаційним запитом про те, скільки грошей з міського бюджету витрачено на закордонні відрядження мера та інших представників органів місцевого самоврядування.

Про це повідомляє прес-служба нардепа.

Зокрема, з метою інформування громадськості, екс-кандидат у мери Дніпропетровська просить надати інформацію про те, яку кількість робочих поїздок бути здійснено представниками органів місцевого самоврядування з моменту вступу Куліченка на посаду й дотепер, у які країни та міста здійснювалися поїздки, який кількісний та персональний склад членів делегації був у кожній поїздці, а також, яка загальна вартість кожної з робочих поїздок або відряджень із урахуванням витрат на проїзд, у тому числі використання економ-класу або бізнес-класу, проживання, харчування та використання віп-залів в аеропортах.

Окремо нардеп вимагає надати всі належним чином засвідчені копії платіжних документів і договорів, згідно яким були виготовлені й розміщені поздоровлення з 8 березня із зображенням Куліченка.

Такий запит Святослав Олійник пояснює тим, що "Україна Майбутнього" продовжує виконувати дані на виборах обіцянки.

- Наші дії спрямовані на те, щоб до міських грошей було справедливе та ощадливе ставлення. Усе, що ми хочемо - щоб міські гроші витрачалися по совісті - заявив Олійник.

Нагадаємо, учора на 9 сесії Дніпропетровської міськради Куліченко відмовився прямо коментувати наявність корупційної складової в закупівлі б/в трамваїв і заявив, що є народні депутати, які безкоштовно літають літаками, тож їм не повинно бути жодного діла до дніпропетровських трамваїв.

Крім того, народний депутат Святослав Олійник звернувся до прокуратури Дніпропетровської області, а також до Федерального Генерального прокурора Німеччини Моніки Хармс з проханням провести розслідування на предмет корупційних дій про закупівлю трамваїв дніпропетровською владою.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...