App Store Google Play

Генпрокуратура знову взялася за справу Лазаренка

03.03.2011 16:07
У Генеральній прокуратурі відновлено розслідування кримінальних справ проти екс-прем`єр-міністра України Павла Лазаренка. Про це екс-генеральний прокурор України, радник Генеральної прокуратури Михайло Потебенько повідомив в інтерв`ю «Коментарям».

«Наскільки мені відомо, постанови про припинення справи проти Лазаренка були скасовані, матеріали відправлені на дорозслідування», - зазначив він.

Потебенько нагадав, що саме при ньому велося розслідування у справі Павла Лазаренка, де, як відомо, фігурувала і лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

«Коли справу припинили, я вважав своїм обов'язком викласти свою думку про це в офіційному рапорті на ім`я генпрокурора Олександра Медведька. Є неправильним той факт, що слідство прийшло до такої думки, незважаючи на свідчення ключових свідків, а тим більше, що свідчення основних свідків, на яких зроблено посилання, викривлено. Це - неприпустима фальсифікація», - зазначив екс-прокурор.

Птебенько також розповів, що ним поставлено питання про відповідальність тих посадовців, якими була допущена ця фальсифікація. «Навіщо це було зроблено, думаю, генеральний прокурор України Віктор Пшонка розбереться. До нього я теж звертався з офіційним рапортом», - повідомив Потебенько.

Що стосується перспектив нинішньої справи проти Юлії Тимошенко, то він цілком покладається на правоохоронні органи. «Я не цікавлюся цією справою, щоб не давати приводів для пересудів», - сказав Михайло Потебенько.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...