App Store Google Play

Генпрокуратура знову взялася за справу Лазаренка

03.03.2011 16:07
У Генеральній прокуратурі відновлено розслідування кримінальних справ проти екс-прем`єр-міністра України Павла Лазаренка. Про це екс-генеральний прокурор України, радник Генеральної прокуратури Михайло Потебенько повідомив в інтерв`ю «Коментарям».

«Наскільки мені відомо, постанови про припинення справи проти Лазаренка були скасовані, матеріали відправлені на дорозслідування», - зазначив він.

Потебенько нагадав, що саме при ньому велося розслідування у справі Павла Лазаренка, де, як відомо, фігурувала і лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

«Коли справу припинили, я вважав своїм обов'язком викласти свою думку про це в офіційному рапорті на ім`я генпрокурора Олександра Медведька. Є неправильним той факт, що слідство прийшло до такої думки, незважаючи на свідчення ключових свідків, а тим більше, що свідчення основних свідків, на яких зроблено посилання, викривлено. Це - неприпустима фальсифікація», - зазначив екс-прокурор.

Птебенько також розповів, що ним поставлено питання про відповідальність тих посадовців, якими була допущена ця фальсифікація. «Навіщо це було зроблено, думаю, генеральний прокурор України Віктор Пшонка розбереться. До нього я теж звертався з офіційним рапортом», - повідомив Потебенько.

Що стосується перспектив нинішньої справи проти Юлії Тимошенко, то він цілком покладається на правоохоронні органи. «Я не цікавлюся цією справою, щоб не давати приводів для пересудів», - сказав Михайло Потебенько.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...