App Store Google Play

Генпрокуратура знову взялася за справу Лазаренка

03.03.2011 16:07
У Генеральній прокуратурі відновлено розслідування кримінальних справ проти екс-прем`єр-міністра України Павла Лазаренка. Про це екс-генеральний прокурор України, радник Генеральної прокуратури Михайло Потебенько повідомив в інтерв`ю «Коментарям».

«Наскільки мені відомо, постанови про припинення справи проти Лазаренка були скасовані, матеріали відправлені на дорозслідування», - зазначив він.

Потебенько нагадав, що саме при ньому велося розслідування у справі Павла Лазаренка, де, як відомо, фігурувала і лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

«Коли справу припинили, я вважав своїм обов'язком викласти свою думку про це в офіційному рапорті на ім`я генпрокурора Олександра Медведька. Є неправильним той факт, що слідство прийшло до такої думки, незважаючи на свідчення ключових свідків, а тим більше, що свідчення основних свідків, на яких зроблено посилання, викривлено. Це - неприпустима фальсифікація», - зазначив екс-прокурор.

Птебенько також розповів, що ним поставлено питання про відповідальність тих посадовців, якими була допущена ця фальсифікація. «Навіщо це було зроблено, думаю, генеральний прокурор України Віктор Пшонка розбереться. До нього я теж звертався з офіційним рапортом», - повідомив Потебенько.

Що стосується перспектив нинішньої справи проти Юлії Тимошенко, то він цілком покладається на правоохоронні органи. «Я не цікавлюся цією справою, щоб не давати приводів для пересудів», - сказав Михайло Потебенько.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...