App Store Google Play

“Корупційні” трамваї Куліченка будуть їздити безкоштовно

02.03.2011 15:29
Міський голова Дніпропетровська Іван Куліченко, якого депутати міської ради від партії "Україна майбутнього" запідозрили у співучасті в корупційній оборудці, перейшов у контрнаступ.

Відповідаючи на питання під час чергової дев'ятої сесії Дніпропетровської міської ради, Куліченко зазначив, що приверне до питання оновлення парку громадського транспорту списаними чеськими трамваями увагу всієї громади міста.

Заради цього він запропонував підприємству "Дніпропетровський міськелектротранс" експлуатувати ново отримані вагони на тих маршрутах, на які вони призначені, безкоштовно протягом двох діб. Більш того, він наголосив, що поставить у кожному з таких безкоштовних трамваїв замість кондукторів "небайдужих молодих людей", які збиратимуть до книги скарг та побажань нескінчену вдячність громадян міському виконкому за виконану роботу по оновленню рухомого складу.

Вже на наступній десятій сесії міської ради Іван Куліченко має намір пред'явити усім бажаючим цілі тому позитивних відгуків простих громадян, які їздять цими ж таки трамваями, а "не літають безкоштовно літаками". Останній рефрен Куліченка стосувався, вочевидь, основного опонента мерії у "трамвайному питанні" народного депутата Святослава Олійника.

Останній неодноразово наголосив на необхідності створення депутатської комісії, яка б розслідувала обставини придбання списаних трамваїв 30-40 річного віку (фактично - металобрухту) за 17 мільйонів гривень.

На сесії представники партії "Україна майбутнього", головою якої є Олійник, оприлюднили депутатський запит щодо створення спеціальної комісії, який, однак, не був підтриманий більшістю, яку складають депутати від Партії регіонів.

Вочевидь, не бажаючи відповідати на питання про ціну й доцільність витрат на придбання фактичного непотребу, міський голова Дніпропетровська вирішив перевести розмову в площину "громадської думки" і готовий навіть піти на недоотримання бюджету (за рахунок чого це будуть курсувати трамваї та кататися у них "небайдужі" молодики?), аби довести корисність вищезгаданих дій.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...