App Store Google Play

“Корупційні” трамваї Куліченка будуть їздити безкоштовно

02.03.2011 15:29
Міський голова Дніпропетровська Іван Куліченко, якого депутати міської ради від партії "Україна майбутнього" запідозрили у співучасті в корупційній оборудці, перейшов у контрнаступ.

Відповідаючи на питання під час чергової дев'ятої сесії Дніпропетровської міської ради, Куліченко зазначив, що приверне до питання оновлення парку громадського транспорту списаними чеськими трамваями увагу всієї громади міста.

Заради цього він запропонував підприємству "Дніпропетровський міськелектротранс" експлуатувати ново отримані вагони на тих маршрутах, на які вони призначені, безкоштовно протягом двох діб. Більш того, він наголосив, що поставить у кожному з таких безкоштовних трамваїв замість кондукторів "небайдужих молодих людей", які збиратимуть до книги скарг та побажань нескінчену вдячність громадян міському виконкому за виконану роботу по оновленню рухомого складу.

Вже на наступній десятій сесії міської ради Іван Куліченко має намір пред'явити усім бажаючим цілі тому позитивних відгуків простих громадян, які їздять цими ж таки трамваями, а "не літають безкоштовно літаками". Останній рефрен Куліченка стосувався, вочевидь, основного опонента мерії у "трамвайному питанні" народного депутата Святослава Олійника.

Останній неодноразово наголосив на необхідності створення депутатської комісії, яка б розслідувала обставини придбання списаних трамваїв 30-40 річного віку (фактично - металобрухту) за 17 мільйонів гривень.

На сесії представники партії "Україна майбутнього", головою якої є Олійник, оприлюднили депутатський запит щодо створення спеціальної комісії, який, однак, не був підтриманий більшістю, яку складають депутати від Партії регіонів.

Вочевидь, не бажаючи відповідати на питання про ціну й доцільність витрат на придбання фактичного непотребу, міський голова Дніпропетровська вирішив перевести розмову в площину "громадської думки" і готовий навіть піти на недоотримання бюджету (за рахунок чого це будуть курсувати трамваї та кататися у них "небайдужі" молодики?), аби довести корисність вищезгаданих дій.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...