App Store Google Play

В університеті МВС у Дніпропетровську привчали курсантів до хабарництва

01.03.2011 17:59

Генпрокуратура порушила кримінальну справу стосовно керівників Дніпропетровського держуніверситету внутрішніх справ за підроблення документів для ліцензування та акредитації одного із факультетів. Про це під час прес-конференції повідомив міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов.

Під час перевірки навчального закладу працівники служби внутрішньої безпеки МВС виявили порушення під час ліцензуванні та акредитації Криворізького факультету Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

"У 2006 році у заяву до міністерства освіти та науки були внесені 18 науковців, які насправді на факультеті не працювали та зроблені фіктивні витяги з наказів про начебто призначення цих людей до Криворізького факультету. На підставі цих недостовірних даних заклад отримав необхідну ліцензію", - повідомляє прес-служба МВС.

2009 року керівництво Криворізького факультету, з метою отримати акредитацію на право підготовки бакалаврів за напрямом «право», сфальсифікувало акредитаційну справу. У два рази була збільшена кількість кандидатів наук - вісімнадцять замість дев'яти, та вказано ще трьох докторів наук, хоча насправді у філії не було жодного.

Ректора Дніпропетровського держуніверситету внутрішніх справ генерал-лейтенанта міліції звільнено за невідповідність займаній посаді. Генеральна прокуратура порушила відносно нього, проректора цього ж навчального закладу та декана Криворізького факультету кримінальну справу за ч. 1 статті 366 Кримінального кодексу України - службове підроблення. Покарання за такий злочин - штраф або обмеження волі на строк до трьох років.

Окрім цього, прокуратура проводить перевірку зібраних матеріалів щодо вимагання та отримання одним із викладачів хабарів від курсантів університету за успішну здачу підсумкового модульного іспиту. МВС направило в прокуратуру матеріали щодо факту направлення керівництвом вишу курсантів до Херсонської області, де вони під час навчального процесу проводили сільськогосподарські роботи на підставі фіктивних договорів, укладених керівництвом університету з сільгосппідприємством.

 

Тиждень

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...