App Store Google Play

В університеті МВС у Дніпропетровську привчали курсантів до хабарництва

01.03.2011 17:59

Генпрокуратура порушила кримінальну справу стосовно керівників Дніпропетровського держуніверситету внутрішніх справ за підроблення документів для ліцензування та акредитації одного із факультетів. Про це під час прес-конференції повідомив міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов.

Під час перевірки навчального закладу працівники служби внутрішньої безпеки МВС виявили порушення під час ліцензуванні та акредитації Криворізького факультету Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

"У 2006 році у заяву до міністерства освіти та науки були внесені 18 науковців, які насправді на факультеті не працювали та зроблені фіктивні витяги з наказів про начебто призначення цих людей до Криворізького факультету. На підставі цих недостовірних даних заклад отримав необхідну ліцензію", - повідомляє прес-служба МВС.

2009 року керівництво Криворізького факультету, з метою отримати акредитацію на право підготовки бакалаврів за напрямом «право», сфальсифікувало акредитаційну справу. У два рази була збільшена кількість кандидатів наук - вісімнадцять замість дев'яти, та вказано ще трьох докторів наук, хоча насправді у філії не було жодного.

Ректора Дніпропетровського держуніверситету внутрішніх справ генерал-лейтенанта міліції звільнено за невідповідність займаній посаді. Генеральна прокуратура порушила відносно нього, проректора цього ж навчального закладу та декана Криворізького факультету кримінальну справу за ч. 1 статті 366 Кримінального кодексу України - службове підроблення. Покарання за такий злочин - штраф або обмеження волі на строк до трьох років.

Окрім цього, прокуратура проводить перевірку зібраних матеріалів щодо вимагання та отримання одним із викладачів хабарів від курсантів університету за успішну здачу підсумкового модульного іспиту. МВС направило в прокуратуру матеріали щодо факту направлення керівництвом вишу курсантів до Херсонської області, де вони під час навчального процесу проводили сільськогосподарські роботи на підставі фіктивних договорів, укладених керівництвом університету з сільгосппідприємством.

 

Тиждень

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...