App Store Google Play

Денисенко: «тризубівців» намагаються зламати фізично і психологічно

14.01.2011 18:41
За інформацією ГРАДу, Пилип Таран орієнтовно перебуває в Орджонікідзевському РВВС м. Запоріжжя, Роман Хмара - в Ленінському, а Василь Лабайчук - в Жовтневому.

Слідчий Ленінського райвідділу міліції відмовив матері Романа Хмари в побаченні з сином. Точне місце перебування «тризубівців» важко встановити, оскільки затриманих постійно перевозять з одного місця на інше, від міліції до СБУ.

«Працівники міліції і СБУ, граючи затриманими в пінг-понг, кивають один на одного, мовляв, у нас їх забрали, і не знаємо, куди. Це робиться, щоби перешкодити реалізації законного права затриманих на захист», - вважає координатор ГРАДу Андрій Денисенко, який супроводжує рідних і адвокатів у пошуках затриманих.

Денисенко також наголошує, що «тризубівців» тримають переважно у райвідділах міліції, які не є ізоляторами тимчасового тримання чи СІЗО, а тому не пристосовані для тривалого утримування людей.

«Тризубівців утримують в дуже поганих умовах і майже не годують. Їх ізольовано від родичів і адвокатів, щоби психологічно зламати. По суті це є формами фізичних і психологічних тортурів», - наголошує координатор ГРАДу.

Раніше повідомлялося, що п'ятьох тризубівців етапують до Запоріжжя для проведення слідчого експерименту у справі про підрив пам'ятника Сталіну. «Вибух - провокація влади, мета якої - розвязати собі руки для знищення «Тризубу» як дієвої опозиційної організації», - заявляє Андрій Денисенко.

Оновлення: стало відомо, що Василь лабайчук, імовірно, знаходиться в ІТТ м. Запоріжжя на вул. Верхня, 2.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...