App Store Google Play

ГРАД просить прокурора Марчук розібратися з переслідуванням підприємців

12.01.2011 10:00

Останнім часом до ГРАДу все частіше звертаються із повідомленнями про незаконні дії органів внутрішніх справ. Значна частина таких скарг находить від представників малого і середньго бізнесу.

Одне із останніх звернень направив підприємець Костянтин Більцан. Він повідомив про назаконне порушення проти нього кримінальної справи (за частиною 2 ст. 197-1 ККУ), протидію його підприємницькій діяльності, переслідування з боку міліції.

Кримінальна справа порушена за відсутності злочинних дій з боку підприємця Більцана. В її ході допущено низку порушень процесуальних норм. На думку координатора ГРАДу Андрія Денисенка йдеться про відвертий замовний характер цієї кримінальної справи.

«За нашими даними, правоохоронці діють в інтересах кримінальних ділків, яким підприємець Більцан відмовився сплачувати данину за «кришування». Через це знищується його бізнес, лунають погрози фізичної розправи над ним і його родиною, фабрикується кримінальна справа. І це не поодинокий випадок, коли міліція діє як фінансоване державою організоване злочинне угруповання», - повідомив Андрій Денисенко.

ГРАД звернувся до новопризначеного прокурора Дніпропетровської області Наталії Марчук із проханням перевірити законність дій посадовців з обласної міліції, законність притягнення до відповідальності підприємця Більцана і вжити відповідних заходів в разі виявлення порушень.

«Ця ситуація може бути виправлена і повернена у правову площину лишень за втручання прокуратури як органу, котрий здійснює нагляд за слідством. Попереднє керівництво обласної прокуратури покривало протиправні дії міліції. Є сподівання, що з приходом до керівництва обласною прокуратурою Наталії Марчук, ситуація зміниться», - підкреслив Андрій Денисенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...