App Store Google Play

Дніпропетровських «тризубівців» етапують до Запоріжжя через Сталіна

12.01.2011 15:51
Як стало відомо Дніпрограду, чотрирьох членів ВО «Тризуб» ім. Степана Бандери етапують з Івано-Франківського до Запорізького ізолятора тимчасового тримання.

Серед них двоє дніпропетровців: голова Дніпропетровської обласної організації ВО «Тризуб» Сергій Борисенко і голова Українського відділення Антиімперського фронту Ростислав Винар. 

Ще двоє етапованих - син кервіника Центрального проводу ВО «Тризуб» Пилип Таран і харківський провідник організації Роман Хмара. «Тризубівець» Василь Лабайчук вже перебуває в запорізькому ізоляторі. 

Як повідомили у прес-службі ВО «Тризуб», членів організації етапують до Запоріжжя за фактом вибуху пам'ятника Сталіну 31 грудня для проведення слідчого експерименту. 

Як раніше повідомляла дружина керівника «Тризубу» Жанна Стемпіцька, «тризубівців» затримують за різними приводами - від підпалу офісу Партії регіонів до незаконного поводження з вогнепальною зброєю, але намагаються інкримінувати підрив пам'ятника Сталіну в Запоріжжі. ВО «Тризуб» офіційно заявила про свою непричетність до цих дій. 

Організація взяла на себе відповідальність за обезголовлення Сталіна, що здійснене 28 грудня 2010 року. Як повідомляють 11 січня Українські новини, запорізька міліція заявила, що підозрювані у цій справі затримані. Імена затриманих не розголошують. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...