App Store Google Play

Завідувачка парків і ринків Ірина Зайцева розповіла про ялинки й кіоски

22.12.2010 12:58

21 грудня у Дніпропетровській міській раді відбувся брифінг непересічної особистості - заступника міського голови по роботі із виконавчими органами, депутата міської ради від Партії регіонів Ірини Зайцевої.

Оскільки після форматування виконкому в поле службових обов'язків пані Ірини тепер попадає як сфера культурно-розважальна, так і сфера торгівлі (більш звична їй, як "фахівцю широкого профілю"), головних тем для журналістів було дві: новорічні свята та міська кампанія по боротьбі з малими архітектурними формами і підприємцями в них.

Щодо першого пункту, Ірина Георгіївна внесла ясність: головну міську ялинку (чи, як вчать нас говорити представники керуючої політичної сили на чолі з Президентом, "йолку") міський голова Куліченко та губернатор Вілкул запалять 24 грудня о 17 годині. За годину до того, вочевидь, аби губернатору не довелося ходити туди-сюди, біля його офісу відкриють новорічне казкове містечко.

Про вартість задоволення і підрядників нова, "прозора" влада, на відміну від попередньої, не вихваляється, вочевидь, аби не псувати новорічний настрій співгромадянам, які з кожним відвідуванням крамниць та ринків відчувають на собі покращення життя.

Натомість обіцяють, що гуляння під 27-метровою ялинкою (чи то йолкою) будуть тривати щодня аж до "старого нового року" - перші три дні з виставами на космічну тематику, далі - просто з Дідами Морозами й атракціонами від Світлани Кравченко. Так що на святах міські парки, зокрема, центральний парк Глоби, мають підзаробити.

Чого не скажеш про малих підприємців, які щодня втрачають свої робочі місця, подекуди разом з товаром і малими архітектурними формами, у яких ці робочі місця існували. Затвердивши перелік з 33 магістральних шляхів, міська влада має намір "до основанья, а затем" знищити на них роздрібну торгівлю.

Як запевнила Ірина Георгіївна - постраждають виключно ті підприємці, які не хочуть працювати "по-білому" в рамках свіже прийнятого Податкового кодексу та "безсовісні" торговці, які продають товар, не не внесений до регламенту обмеження торгівлі. На сьогодні вже демонтовано більше 300 кіосків, похвалилася пані Зайцева. Процес буде продовжуватися, запевнила вона.

Розповіла заступник міського голови й про ще один шлях наповнення міського бюджету - штрафи власників підприємств торгівлі та громадського харчування, які не забезпечать очищення від снігу та льоду й не посипатимуть піском прилеглі до себе ділянки тротуарів. Для складання відповідних актів та штрафів вже споряджені відповідні бригади, які щоранку будуть здійснювати обхід території та виписувати штрафи тим власникам, які не поспішають убезпечити пішоходів.

Не виключено, що персонал відповідних торгових точок та закладів харчування матиме виходити на роботу на годину-дві раніше - аби позбивати лід, згорнути сніг та посипати пісочком прилеглу до будівлі територію.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...