App Store Google Play

Завідувачка парків і ринків Ірина Зайцева розповіла про ялинки й кіоски

22.12.2010 12:58

21 грудня у Дніпропетровській міській раді відбувся брифінг непересічної особистості - заступника міського голови по роботі із виконавчими органами, депутата міської ради від Партії регіонів Ірини Зайцевої.

Оскільки після форматування виконкому в поле службових обов'язків пані Ірини тепер попадає як сфера культурно-розважальна, так і сфера торгівлі (більш звична їй, як "фахівцю широкого профілю"), головних тем для журналістів було дві: новорічні свята та міська кампанія по боротьбі з малими архітектурними формами і підприємцями в них.

Щодо першого пункту, Ірина Георгіївна внесла ясність: головну міську ялинку (чи, як вчать нас говорити представники керуючої політичної сили на чолі з Президентом, "йолку") міський голова Куліченко та губернатор Вілкул запалять 24 грудня о 17 годині. За годину до того, вочевидь, аби губернатору не довелося ходити туди-сюди, біля його офісу відкриють новорічне казкове містечко.

Про вартість задоволення і підрядників нова, "прозора" влада, на відміну від попередньої, не вихваляється, вочевидь, аби не псувати новорічний настрій співгромадянам, які з кожним відвідуванням крамниць та ринків відчувають на собі покращення життя.

Натомість обіцяють, що гуляння під 27-метровою ялинкою (чи то йолкою) будуть тривати щодня аж до "старого нового року" - перші три дні з виставами на космічну тематику, далі - просто з Дідами Морозами й атракціонами від Світлани Кравченко. Так що на святах міські парки, зокрема, центральний парк Глоби, мають підзаробити.

Чого не скажеш про малих підприємців, які щодня втрачають свої робочі місця, подекуди разом з товаром і малими архітектурними формами, у яких ці робочі місця існували. Затвердивши перелік з 33 магістральних шляхів, міська влада має намір "до основанья, а затем" знищити на них роздрібну торгівлю.

Як запевнила Ірина Георгіївна - постраждають виключно ті підприємці, які не хочуть працювати "по-білому" в рамках свіже прийнятого Податкового кодексу та "безсовісні" торговці, які продають товар, не не внесений до регламенту обмеження торгівлі. На сьогодні вже демонтовано більше 300 кіосків, похвалилася пані Зайцева. Процес буде продовжуватися, запевнила вона.

Розповіла заступник міського голови й про ще один шлях наповнення міського бюджету - штрафи власників підприємств торгівлі та громадського харчування, які не забезпечать очищення від снігу та льоду й не посипатимуть піском прилеглі до себе ділянки тротуарів. Для складання відповідних актів та штрафів вже споряджені відповідні бригади, які щоранку будуть здійснювати обхід території та виписувати штрафи тим власникам, які не поспішають убезпечити пішоходів.

Не виключено, що персонал відповідних торгових точок та закладів харчування матиме виходити на роботу на годину-дві раніше - аби позбивати лід, згорнути сніг та посипати пісочком прилеглу до будівлі територію.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...