App Store Google Play

“Дніпросталь” випробувала кабельну лінію електромереж

22.12.2010 13:38

Українська трубно-колісна компанія "Інтерпайп" успішно завершила перший етап випробувань кабельної лінії електропередач напругою 330 кВ. Про це повідомила прес-служба компанії, передає Укррудпром.

Лінія з'єднує Придніпровську ТЕС зі споруджуваним на території ВАТ "Інтерпайп -НТЗ" електросталеплавильним комплексом ТОВ "Металургійний завод "Дніпросталь".

Довжина лінії 12,8 км, вона прокладена підземним способом на глибині більш як півтора метри, у тому числі під дном ріки Самара із застосуванням горизонтально-спрямованого буріння.

"Нова лінія електропередач є у своєму роді унікальною не тільки в Україні, але й в СНД. На сьогодні потужність подібних діючих ліній не перевищує 110 кВ або ж 220 кВ та, відповідно, не може задовольнити потреби енергоємного сталеплавильного виробництва", - цитує прес-служба слова директори "Дніпросталі" Геннадія Єсаулова.

Пуск нового заводу запланований на серпень 2011 року. Проектна потужність споживання електроенергії заводом складе 350 МВт. "Інтерпайп" контролює бізнесмен Віктор Пінчук та члени його родини.

Нагадаємо, що саме такий, підземний, спосіб прокладання надпотужної лінії електромереж був основною вимогою громадськості й місцевих мешканців, які єдиним фронтом виступили проти прокладення повітряних електричних мереж через житлові квартали та дачні ділянки. Чільну роль у захисті інтересів громади Дніпропетровська відіграла громадська організація ГРАД.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...