App Store Google Play

“Дніпросталь” випробувала кабельну лінію електромереж

22.12.2010 13:38

Українська трубно-колісна компанія "Інтерпайп" успішно завершила перший етап випробувань кабельної лінії електропередач напругою 330 кВ. Про це повідомила прес-служба компанії, передає Укррудпром.

Лінія з'єднує Придніпровську ТЕС зі споруджуваним на території ВАТ "Інтерпайп -НТЗ" електросталеплавильним комплексом ТОВ "Металургійний завод "Дніпросталь".

Довжина лінії 12,8 км, вона прокладена підземним способом на глибині більш як півтора метри, у тому числі під дном ріки Самара із застосуванням горизонтально-спрямованого буріння.

"Нова лінія електропередач є у своєму роді унікальною не тільки в Україні, але й в СНД. На сьогодні потужність подібних діючих ліній не перевищує 110 кВ або ж 220 кВ та, відповідно, не може задовольнити потреби енергоємного сталеплавильного виробництва", - цитує прес-служба слова директори "Дніпросталі" Геннадія Єсаулова.

Пуск нового заводу запланований на серпень 2011 року. Проектна потужність споживання електроенергії заводом складе 350 МВт. "Інтерпайп" контролює бізнесмен Віктор Пінчук та члени його родини.

Нагадаємо, що саме такий, підземний, спосіб прокладання надпотужної лінії електромереж був основною вимогою громадськості й місцевих мешканців, які єдиним фронтом виступили проти прокладення повітряних електричних мереж через житлові квартали та дачні ділянки. Чільну роль у захисті інтересів громади Дніпропетровська відіграла громадська організація ГРАД.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...