App Store Google Play

Похід до прокуратури завершився в кареті швидкої

21.12.2010 21:09

Звернувшись до прокуратури, щоби передати заяву, 28-річний хлопець відчув на собі кола бюрократичного пекла. Після біганини по кабінетах, йому довелося викликати швидку, при чому без допомоги працівників прокуратури. Коли ж лікар приїхав, то замість надавати допомогу хворому, йому довелося відповідати на запитання міліціонерів, які невідомо звідки взялися в приміщенні прокуратури. І все б минулося без розголосу, якби це не відбувалося на очах журналіста, адвоката і громадських діячів. Серед свідків був і правозахисник Василь Сухов, який і повідомив Дніпрограду про інцидент.

За словами Василя Сухова, 28 річний Олексій Білорибка 21 грудня о 10 годині ранку в супроводі «групи підтримки» - адвоката, журналіста, представників громадськості і правозахисника - звернувся до Кіровської районної прокуратури в м. Дніпропетровську, щоби передати заяву. Супровід був необхідний через побоювання, що у прокуратурі можуть порушити права Олексія. Як виявилося згодом, тривога не була марною.

Приймати заяву у канцелярії спершу відмовлялися, оскільки на документі не було візи чергового прокурора. Тому Олексію довелося добряче побігати по прокурорських кабінетах, що, як відомо, здоров'я не додає. Після певних зусиль і біганини працівник прокуратури таки прийняв заяву Білорибки.

«Ми помітили, що Олексій сильно збліднів, спитали, чи добре він почувається. Хлопець поскаржився на серце, сказав, що воно аж вискакує», - зазначив Василь Сухов. Він додав, що на прохання викликати швидку працівники прокуратури відмовили.

«Швидку викликала Любов Каптєла. Лікар виміряв тиск - він був підвищений (140/100), а пульс був 120 ударів на хвилину (при нормі 72-90 ударів). Коли хлопця супроводжували до карети швидкої, вже на сходах медпрацівника зупинили співробітники міліції - чоловік-сержант та дві жінки-офіцери. На їх наполегливе прохання лікар змушений був покинути хворого і пройти з ними назад до приміщення прокуратури. Враховуючи неординарність обставин, я пішов за ними», - розповів Василь Сухов. Він зауважив, що міліціянти записали дані лікаря, на прохання представитися сержант назвався оперуповноваженим карного розшуку Кіровського райвідділу міліції Ткаченком Андрієм Миколайовичем.

Вже надвечір Любов Каптєла повідомила, що їй зателефонував чоловік, який представився Андрієм Ткаченком і повідомив, що її питанням (?) займатиметься дільничний. За словами Любові Яківни, він не уточнював, яким саме питанням і який саме дільничний.

Як пояснив нам Олексій Білорибка, у лікарні швидкої йому надали медичну допомогу. Під час розмови він повідомив, що наразі почувається краще і знаходиться вдома. Парубок розповів, що за останні кілька місяців він не вперше опиняється на лікарняному ліжку - проблеми зі здоров'ям має вже тривалий час, але загострення сталося саме після відвідин прокуратури ще в серпні цього року. Від того часу він кілька разів опинявся в лікарні через проблеми із серцем.

Чому працівники прокуратури не реагують на прохання викликати швидку? Звідки і з якого приводу взялися у прокуратурі працівники міліції? Які можуть бути питання у опергрупи до лікаря, який надавав невідкладну допомогу хворому у приміщенні прокуратури? Дніпроград з'ясовуватиме подробиці інциденту. Схоже, що новій очільниці обласної прокуратури Наталії Марчук дісталося неоране поле для роботи.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...