App Store Google Play

У Ахметова підтвердили, що купили 34 канал, але невідомо, в кого

20.12.2010 09:07
Антимонопольний комітет України видав дозвіл кіпрській компанії TRK Media Holding Limited на купівлю контрольного пакету акцій ПрАТ «Телевізійна служба Дніпропетровська» (34 канал). Про це повідомляє прес-служба АМКУ.

Як повідомила агентству «Інтерфакс-Україна» прес-секретар холдингової компанії «Систем Кепітал Менеджмент» Ганна Терехова, TRK Media Holding Limited входить у структуру холдингу.

«Медіабізнес, у тому числі телебачення, є одним зі стратегічних напрямів СКМ. Одним з напрямків нашого телевізійного бізнесу є розвиток регіонального мовлення. Тому, отримавши цікаву, на нашу думку, пропозицію про купівлю пакету акцій ТБ, зваживши всі "за" і "проти", ми ухвалили позитивне рішення», - додала вона.

За словами пані Терехової, угода буде завершена в найближчі місяці. При цьому прес-секретар не вточнила розмір пакету акцій, що купується.

«Певний час у нас піде на те, щоб вивчити ситуацію і прийняти рішення про формат роботи каналу надалі. До ухвалення такого рішення канал продовжить роботу в поточному режимі. Також не відбудеться суттєвих змін і в команді каналу», - повідомила вона.

Нажаль, пані Теренова відмовилася також повідомити, хто саме з акціонерів вирішив позбутися акцій телеканалу. Залишається сподіватися, що продавцем є не представник громади міста, якого на подібні дії ніхто не вповноважував.

Згідно з даними Державної комісії з цінних паперів і фондового ринку, станом на травень 2010 року 32% акцій 34-го каналу перебували в комунальній власності Дніпропетровська, 24% належали кіпрській Arrowdeal Investments Limited (фактичний власник - народний депутат від БЮТ Михайло Соколов), 16% - ТОВ «Агро-Весна» (власник - член наглядової ради "Актабанк" Сергій Степанов). Решта 28% акцій були розподілені в ході зібрання акціонерів 26 грудня 2008 року між "міноритарними приватними акціонерами". За даними Держреєстру, ними є Куліш Наталія Леонідівна, Даценко Олександр Анатолійович, Носар Анатолій Анатолійович і корпорація High Tech Group LTD (Кіпр). Доля кожного з останніх не уточнюється, хоча відомо, що жоден з них не володіє більше ніж 10% акцій ПрАТ.

Як повідомлялося раніше, восени 2008 року через зміну власників на 34-му каналі відбувся конфлікт. Тоді колишні працівники каналу продали 32 з 36%, якими володіли, фірмі "Агро-весна", яка входить до корпорації "Алеф". Опір ділкам чинили нардеп Михайло Соколов, який також володів на той час 32% акцій каналу через офшорну компанію та координатор депутатської більшості міської ради Загід Краснов. В ході боротьби за контроль над головним каналом міста (і єдиним, який хоч якось належав громаді міста) учасники вдавалися до грязних маніпуляцій, аж до змушення колективу каналу голодувати. "Вирішити конфлікт" представники міської ради, Краснов, Соколов та представники "Алефа" мали ще напередодні нового 2009 року. В результаті, як ми бачимо, певний перерозподіл відбувся, але аж ніяк не на користь громади міста.

В серпні цього року тодішній секретар міської ради, депутат від Партії регіонів Дмитро Безуглий провів збори акціонерів, на яких призначив себе головою наглядової ради ПрАТ та змінив менеджмент каналу. Після того з екранів телебачення в Дніпропетровську остаточно пропав Загід Краснов, а 34 телеканал перетворився на рупор "покращення життя вже сьогодні". Тож слова пані Терехової про незмінність колективу та курсу каналу можна зрозуміти.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...