App Store Google Play

Куліченко через суд забороняє БЮТівцям захищати свою лідерку

20.12.2010 07:41
Дніпропетровська обласна організація партії ВО "Батьківщина" оприлюднила заяву із закликом до усіх прихильників партії, її лідерки Юлії Тимошенко та просто небайдужих громадян прийти на пікетування обласної прокуратури.

Пікет був запланований на 10 годину ранку. Незвичне для Дніпропетровська місце було обрано не випадково, адже саме прокуратура, хоча і Генеральна, розпочала минулого тижня слідчі дії по відношенню до колишньої прем'єр міністра Юлії Тимошенко, взявши з неї, крім іншого підписку про невиїзд.

Однопартійці ж Тимошенко вважають переслідування суто політичним і називають справи проти своєї лідерки та її одвічного колеги Олександра Турчинова політичними репресіями. Саме незгоду з таким методом дій влади і хотіли висловити місцеві батьківщину ці зранку в понеділок під прокуратурою на Карла Маркса 38.

Однак в події жваво втрутився міський голова Іван Куліченко. Маріонетковий мер, що ще донедавна танцював під дудку одіозних народних депутатів від БЮТ Гарегіна Арутюнова та Михайла Соколова, з тих пір як під страхом втрати посади вступив до лав Партії регіонів, "Батьківщину" вже зовсім не любить. От і цього разу, як тільки дізнався про майбутній пікет, Куліченко запопадливо подав позов до адміністративного суду, з вимогою заборонити ВО "Батьківщина" проводити свої пікети перед будівлями обласної прокуратури та обласного управління МВС.

У мотивувальній частині міський голова страшенно печеться про безпеку й здоровя... самих мітингувальників. Адже, на його думку, тротуари біля вказаних будівель аж надто вузькі, а з урахуванням негоди будуть ще й слизькі, тому не виключений травматизм. Суд (як відомо, після останньої реформи знаходиться у підпорядкуванні Президента України) врахував аргументи позивача й пікетувати прокуратуру категорично заборонив.

У ВО "Батьківщина" заявили, що вони не відмовляться від своїх намірів, і все одно проведуть пікет, але робитимуть це на центральній площі міста.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...