App Store Google Play

Куліченко через суд забороняє БЮТівцям захищати свою лідерку

20.12.2010 07:41
Дніпропетровська обласна організація партії ВО "Батьківщина" оприлюднила заяву із закликом до усіх прихильників партії, її лідерки Юлії Тимошенко та просто небайдужих громадян прийти на пікетування обласної прокуратури.

Пікет був запланований на 10 годину ранку. Незвичне для Дніпропетровська місце було обрано не випадково, адже саме прокуратура, хоча і Генеральна, розпочала минулого тижня слідчі дії по відношенню до колишньої прем'єр міністра Юлії Тимошенко, взявши з неї, крім іншого підписку про невиїзд.

Однопартійці ж Тимошенко вважають переслідування суто політичним і називають справи проти своєї лідерки та її одвічного колеги Олександра Турчинова політичними репресіями. Саме незгоду з таким методом дій влади і хотіли висловити місцеві батьківщину ці зранку в понеділок під прокуратурою на Карла Маркса 38.

Однак в події жваво втрутився міський голова Іван Куліченко. Маріонетковий мер, що ще донедавна танцював під дудку одіозних народних депутатів від БЮТ Гарегіна Арутюнова та Михайла Соколова, з тих пір як під страхом втрати посади вступив до лав Партії регіонів, "Батьківщину" вже зовсім не любить. От і цього разу, як тільки дізнався про майбутній пікет, Куліченко запопадливо подав позов до адміністративного суду, з вимогою заборонити ВО "Батьківщина" проводити свої пікети перед будівлями обласної прокуратури та обласного управління МВС.

У мотивувальній частині міський голова страшенно печеться про безпеку й здоровя... самих мітингувальників. Адже, на його думку, тротуари біля вказаних будівель аж надто вузькі, а з урахуванням негоди будуть ще й слизькі, тому не виключений травматизм. Суд (як відомо, після останньої реформи знаходиться у підпорядкуванні Президента України) врахував аргументи позивача й пікетувати прокуратуру категорично заборонив.

У ВО "Батьківщина" заявили, що вони не відмовляться від своїх намірів, і все одно проведуть пікет, але робитимуть це на центральній площі міста.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...