App Store Google Play

В Орджонікідзе ставлять експерименти на людях?

16.12.2010 15:52
Орджонікідзевська міська організація Української Народної партії виступила зі зверненням до мешканців міста, з приводу так званого «пілотного проекту медичної реформи», який на експериментальних засадах здійснюється в області.

За словами Голови міської організації Григорія Ширяєва, відповідно до цього «експерименту» найближчим часом буде ліквідовано Орджонікідзевську міську лікарню, а сорока трьом тисячам мешканців доведеться лікуватися в Нікополі.

- У випадку гострого захворіння, травми, отруєння людину просто не довезуть! - обурюється народник - Не кажучи вже про те, що в нашому місті залишаться сотні безробітних медичних працівників.

Такий проект можна назвати повним беззаконням, адже лікарня має статус міського комунального закладу громади, котрий фінансується за рахунок міського, а не державного бюджету.

- Взагалі, - продовжив голова організації, - складається враження, що уряд Азарова ставиться до малих міст, так, як колись комуністи до «безперспективних» сіл. У нас все забирають, все переводять до Нікополя. Дійшло до того, що у випадку аварії в електричній мережі вже треба дзвонити до Нікополю, до іншого міста!

Українська народна партія звернулась до міського голови з вимогою зберегти лікарню.

- Будемо організовувати акції, підіймати народ. Бо якщо Азарову «жити стало веселіше», то наше життя намагаються вкоротити, - говорять активісти.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...