App Store Google Play

На Дніпропетровщині на 1000 мешканців - 28 квадратів збудованого житла

14.12.2010 17:45
Поки вже тепер колишній міністр регіонального розвитку та будівництва Володимир Яцуба розпинався про програму доступного житла і включення до цієї програми Дніпропетровщини, статисти підбили невтішні підсумки у цій царині.

За повідомленням Головного управління статистики у Дніпропетровській області, за 9 місяців 2010р. на території області введено в експлуатацію житлові будівлі загальною площею 95 тис.м2, що на 22,8% менше, ніж у відповідному періоді 2009р. У цілому по Україні обсяги житлового будівництва збільшились на 57%.

У загальнодержавному введенні житла частка Дніпропетровщини становила 1,8%, і за цим показником вона посіла 20 місце серед інших регіонів України, а за темпами росту - 26.

У розрахунку на 1000 мешканців області побудовано 28,3 м2 загальної площі житлових будівель (у січні-вересні 2009 р. - 36,4 м2).

Переважну частку (72,5%) житлових помешкань введено індивідуальними забудовниками, це вдвічі більше, ніж у відповідному періоді 2009р. Майже половину (45,8%) житла збудовано в м.Дніпропетровську.

Зростання обсягів житлового будівництва відбулося лише в 2 містах та 11 районах області, найсуттєвіше (у 8,7-4,8 раза) - у Царичанському, Васильківському та Петропавлівському районах. Решті міст та районів області не вдалося досягти рівня січня-вересня 2009 р. У сільській місцевості зведено 21,1 тис. м2 житла (22,2% загального обсягу), і порівняно з відповідним періодом 2009 р. його об'єм збільшився на 21,6%.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...