App Store Google Play

Коломойський "вибиває" борги з МАУ через суд

14.12.2010 14:56
За інформацією видання "Дело", авіакомпанія "Дніпроавіа", підконтрольна групі "Приват" Ігоря Коломойського, подала до суду на видатного вітчизняного перевізника - "Міжнародні авіалінії України".

Зокрема, наприкінці минулого тижня Господарський суд Києва взяв до розгляду позовну заяву авіакомпанії "Дніпроавіа" до іншого перевізника - "МАУ". Позивач вимагає від відповідача повернути борг, який за твердженням юристів "Дніпроавіа" складає 1,59 млн. грн.

Подробиці конфлікту сторони не розголошують. Так в "Дніпроавіа" учора свій позов вирішили залишити без коментарів. Представники "МАУ" наявність конфліктної ситуації підтвердили. Проте давати детальних коментарів також не стали.

"Нині "МАУ" готує свою позицію і доказову базу на розгляд суду. У зв'язку з тим, що ця справа знаходиться в процесі судочинства, детальніших коментарів надати не можу оскільки вони можуть бути сприйняті як спроба зробити тиск на судове рішення", - відзначила учора прес-секретар "МАУ" Євгенія Сацька. Вона також уточнила, що з заявлених "Дніпроавіа" 1,59 млн. грн. боргу велику частину складає податок на додану вартість.

На думку експертів Центру політичного і економічного аналізу, фінансові розбіжності між перевізниками могли виникнути у рамках код-шерингової угоди (код-шер має на увазі, що компанії викупляють і продають квитки на рейси один одного).

Нагадаємо, як повідомляли представники "МАУ" минулого року, компанія авіаперевізник уклала код-шерингову угоду з "Дніпровіа" в Івано-Франківськ, Луганськ, Ужгород, Дніпропетровськ, Одесу, Чернівці і Харків.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...