App Store Google Play

Коломойський "вибиває" борги з МАУ через суд

14.12.2010 14:56
За інформацією видання "Дело", авіакомпанія "Дніпроавіа", підконтрольна групі "Приват" Ігоря Коломойського, подала до суду на видатного вітчизняного перевізника - "Міжнародні авіалінії України".

Зокрема, наприкінці минулого тижня Господарський суд Києва взяв до розгляду позовну заяву авіакомпанії "Дніпроавіа" до іншого перевізника - "МАУ". Позивач вимагає від відповідача повернути борг, який за твердженням юристів "Дніпроавіа" складає 1,59 млн. грн.

Подробиці конфлікту сторони не розголошують. Так в "Дніпроавіа" учора свій позов вирішили залишити без коментарів. Представники "МАУ" наявність конфліктної ситуації підтвердили. Проте давати детальних коментарів також не стали.

"Нині "МАУ" готує свою позицію і доказову базу на розгляд суду. У зв'язку з тим, що ця справа знаходиться в процесі судочинства, детальніших коментарів надати не можу оскільки вони можуть бути сприйняті як спроба зробити тиск на судове рішення", - відзначила учора прес-секретар "МАУ" Євгенія Сацька. Вона також уточнила, що з заявлених "Дніпроавіа" 1,59 млн. грн. боргу велику частину складає податок на додану вартість.

На думку експертів Центру політичного і економічного аналізу, фінансові розбіжності між перевізниками могли виникнути у рамках код-шерингової угоди (код-шер має на увазі, що компанії викупляють і продають квитки на рейси один одного).

Нагадаємо, як повідомляли представники "МАУ" минулого року, компанія авіаперевізник уклала код-шерингову угоду з "Дніпровіа" в Івано-Франківськ, Луганськ, Ужгород, Дніпропетровськ, Одесу, Чернівці і Харків.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...