App Store Google Play

Янукович перетасував міністрів і працевлаштував Тігіпка

10.12.2010 10:04

Учора Президент Віктор Янукович звільнив з посад віце-премєрів  та низку міністрів. Відповідні укази розміщено на офіційному сайті президента.

Зокрема, Андрія Клюєва, Бориса Колеснікова та Сергія Тігіпка звільнено з посад віце-прем'єрів. Втім, звільнені чиновники недовго залишалися без роботи. Іншим своїм указом Янукович призначив Андрія Клюєва першим віце-прем'єром - міністром економічного розвитку і торгівлі, Бориса Колеснікова - віце-прем'єром - міністром інфраструктури та Сергія Тігіпка - віце-прем'єром міністром соціальної політики. Важко навіть уявити, що змусило Януковича призначити на посаду останнього політика, який нещодавно вголос заявляв про те, як він "не любить пролетаріат".

Крім того, Янукович звільнив Юрія Бойка з посади міністра палива та енергетики, натомість призначив його Міністром енергетики та вугільної промисловості. Іншим указом він звільнив Костянтина Єфименка з посади Міністра транспорту та зв'язку. Наразі міністерство є "безголовим".

Дмитра Колєснікова звільнено з посади Міністра промислової політики, Миколу Присяжнюка - з посади міністра аграрної політики, Михайла Кулиняка з посади міністра культури і туризму та Василя Надрагу з посади Міністра праці та соціальної політики.

"Культурний турист" Кулиняк тепер відповідатиме за вотчину Дмитра Табачника - міністерство освіти та науки, а сам Табачник опікуватиметься молоддю та спортом замість Равіля Сафіулліна.

Президент звільнив призначеного 12 листопада Віктора Балогу з посади питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи і .... тут-таки призначив його заново. От тільки називається він тепер коротко і ясно: Міністр надзвичайних ситуацій України.  Тобто Віктор Балога тепер буде займатися не питаннями надзвичайних ситуацій, а безпосередньо їх створенням та втіленням. Так само, як це роблять міністри регіонального розвитку, освіти та науки та інші.

Звільнені також Микола Злочевський  з посади міністра охорони навколишнього природного середовища - він тепер називається міністром екології та природних ресурсів та Юрій Хіврич, з посади міністра з питань житлово-комунального господарства України. Тепер комуналкою та регіональним розвитком займатиметься видатний регіонал та сепаратист  Віктор Тихонов. Відповідно, у відставку пішов Володимир Яцуба, якому поки що не знайшлося нового місця в новому кабміні. Втім, Володимир Григорович має шанс більш активно попрацювати а благо Дніпропетровщини в обласній раді, депутатом якої він був нещодавно обраний.

Звільнено і Юрія Ященка, який був міністром вугільної промисловості, це Міністерство "приєднано" до Міністерства енергетики. Без посад залишились Міністр економіки Василь Цушко та міністр Кабінету Міністрів Анатолій Толстоухов.

Міністерство аграрної політики та продовольства очолив Микола Присяжнюк, який раніше був аграрним міністром.

Відтак, попри "багато літер", насправді можна зробити висновок, що жодних кардинальних змін в Кабміні не відбулося - лише банальне перетасування кадрів. Чиновники просто поміняються кабінетами. що навряд чи суттєво вплине на ситуацію в країні, адже пам'ятаючи класика, "А ви, друзі, як не сідайте...".

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...